GeriKeyif Fatih Harbiye 49. bölüm 3 Kasım Çarşamba | Fragman izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Fatih Harbiye 49. bölüm 3 Kasım Çarşamba | Fragman izle

Fatih Harbiye 49. bölüm 3 Kasım Çarşamba | Fragman izle
refid:27686692 ilişkili resim dosyası

Fatih Harbiye ne zaman final yapacak? Fatih Harbiye, bitmeden günü değişti! Show TV’de Pazar akşamları ekrana gelen Fatih Harbiye dizisinin yayın günü değişti. Fatih Harbiye 49. yeni bölümüyle 3 Kasım çarşamba akşamı saat 23.15’de Show TV'de.

Kerim’in ölümüyle ilgili sır perdesi aralanmaya başlamıştır. Macit, annesinin bu olayla ilgili gerçekleri sakladığını öğrenmiştir. Macit, İnci’ye kızgın olduğu için hakikati öğrenmek istemektedir. Nadir ise İnci’ye hiç beklemediği sürpriz bir teklif sunar. Macit’in bu işin izini sunarken yapılan teklif acaba onun planlarını etkileyecek midir? Yoksa İnci sırf Macit’i kaybetmemek için bu teklifi kabul mü edecektir?

NERİMAN'DAN MACİT'E SÜRPRİZ

Neriman ise Macit’e büyük bir sürpriz hazırlamaktadır. Kerim’in ölümü ve bunun üzerine gelen borçlar nedeniyle Macit’in biraz olsun yüzünü güldürmeye kararlıdır. Bu kez sevgilisine sürpriz yapan taraf Neriman olacaktır.

Yapılan sürprizden sonra Macit tekrar düşünür ve mutluluklarını ertelememeye karar verir. Fakat Faiz söz vermesine rağmen, Macit ile Neriman’ın evliliğine onay verecek midir?

Bir türlü istediği reyting bandına erişemeyen Fatih Harbiye dizisi, son 3 bölümü çekerek 50. bölümde final yapacak.

FATİH HARBİYE 49. BÖLÜM FRAGMAN – 3 KASIM ÇARŞAMBA


Önümüzdeki haftalarda final yapacak olan başrollerini Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün oynadığı Fatih Harbiye artık Çarşamba akşamları 23.15'de ekrana gelecek. Show TV’nin Bu Tarz Benim yarışmasının yeni sezon elemelerini Pazar akşamı yayınlama kararı almasıyla dizi de gün değiştirmiş oldu. Fatih Harbiye, yeni bölümüyle Çarşamba 23:15'te Show TV’de!

FATİH HARBİYE HAKKINDA TWITTER'DA KONUŞULANLAR

Bak Bu iyi: "Her şeye meydan okuyan tek bir duygu var sanırım.. Aşk!" /Fatih Harbiye/

My Hero Çağatay: #GerçeklerAcıtır bayiliyorum size bu nasil bir ask

Seval Alkış: Fatih harbiye yi izlicem ama sırf kızların muhabbetten geri kalmıyım diye izlemiyorum bide busenin pozlarından tabii.

Mahir Quliyev: Twitterde olan her kese iyi aksamlar.Fatih harbiye bizim canimiz hangi saate olursa olsun biz hep burdayiz

ebru çetindağ: Evet Macit'in kederi acıtacak hepimizi ama asıl acı olan dizimizin ve bizlerin bu kadar haksızlığa uğraması

mzmdr: Sizsiz ne yaparız nasıl yaşarız lütfen gözünüzü açın dizimiz bitmesin @ShowTV @fatihharbiye

O.Z.G.E.: O kadar cok bekledigimiz bölümler vardi ki önümüzde. .. 3 ay boyunca heyecanla bekledik...! @fatihharbiye @ShowTV

Buket&Burak: yaa ne oluyor şaka gibisiniz sürekli gün saaat değişiyor kaçırdım canım bölümü yaa bu akşam bekliyordum


Yorumları Göster
Yorumları Gizle