GeriKeyif Ölüm Emri filmi 8 Nisan'da vizyonda! - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ölüm Emri filmi 8 Nisan'da vizyonda! - izle

Ölüm Emri filmi 8 Nisan'da vizyonda! - izle

Nairobi'li teröristlerin yerini bulmak için düzenlenen askeri operasyon konu edinen filmde Gavin Hood yönetmen koltuğunda oturuyor. Baş rolünde Helen Mirren yer alırken film 8 Nisan tarihinde ülkemizde beyazperdede seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

Albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teröristi Nairobi, Kenya'daki karargâhlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu komuta etmektedir.

Başlangıçta ele geçirme operasyonu olan görev işler karışmaya başlayınca öldürme operasyonu halinde gelir. Fakat operasyon düzenlenecek karargahta 9 yaşında bir çocuğun olduğunun fark edilmesi zor kararların alınmasına neden olacaktır.

Ölüm Emri filmi 8 Nisanda vizyonda - izle

Ölüm Emri adını alan filmde Nairobi'li teröristlerin yerini bulabilmek için, ciddi bir operasyon yürüten Albay Katherine Powell'ın mücadelesi perdeye taşınacak. Filmin oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü Helen Mirren, Breaking Bad dizisindeki rolüyle hayran kitlesini bir hayli arttıran Aaron Paul, Zoraki Kral filmindeki performansıyla Oscar'a layık görülen İngiliz oyuncu Colin Firth, yakın zamanda kaybettiğimiz usta oyuncu Alan Rickman ve geçtiğimiz yıl Kaptan Phillips filmindeki rolüyle Oscar ödülüne aday gösterilen Barkhad Abdi gibi usta isimler yer alıyor. Geçtiğimiz yıl Uzay Oyunları'nın beyazperde uyarlamasıyla gişede umduğunu bulamayan Güney Afrikalı yönetmen Gavin Hood'un kamera arkasına geçtiği yapım ülkemizde 8 Nisan'da vizyona girecek.

Eye In The Sky (Ölüm Emri) fragmanı

Londra merkezli ordu istihbarat komutanı albay Katherine Powell, bir grup tehlikeli teroristi Nairobi, Kenya’daki karargahlarından kaçırabilmek için çok gizli bir operasyonu uzaktan komuta etmektedir. Görev, Powell teroristlerin bir intihar saldırısı planladıklarını anladığı anda “ele geçirme” değil “öldürme” operasyonuna dönüşür. Nevada’daki merkezden Amerikan insansız hava aracını kontrol eden pilot Stewe Watts, karargahın bahçesine 9 yaşında bir çocuğun girdiğini görünce havada seyir etmeye devam eder. Saniyeler hızla akarken, bu imkansız karar, politikacıların ve avukatların ellerine kalır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle