GeriKeyif Esra Erol'dan Türkiye’yi beğenmeyen gelin adayına sert tepki
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Esra Erol'dan Türkiye’yi beğenmeyen gelin adayına sert tepki

Esra Erol'dan Türkiye’yi beğenmeyen gelin adayına sert tepki

ATV ekranlarında Esra Erol’un sunumu ile yayınlanan izdivaç programına evlenmek için aday aramaya Hollanda’dan gelen bir gelin adayının sözleri çıldırttı. Gelin adayı, “Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam” sözleri ile hem Esra Erol’dan hem stüdyodan tepki aldı. İşte detaylar.

ATV ekranlarında Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında ilginç anlar yaşandı. "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" diyen gelin adayı hem Esra Erol'u hem de izleyenleri çok kızdırdı.

Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar "O zaman git Hollanda'da talibini ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.

Esra Eroldan Türkiye’yi beğenmeyen gelin adayına sert tepki

Gelin adayının bu çıkışı karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Esra Erol da, "İnsanlar yurt dışına çalışmak için giderler. Ancak emekli olduktan sonra buraya gelir ve emekliliğinin tadını çıkarır. Sizin düşüncelerinize katılmıyorum" sözleriyle gelin adayına karşı çıktı.

Esra Erol kimdir?

Esra Erol, 12 mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp’de doğdu. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya’da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Uzun yıllardır izdivaç programı sunuculuğu yapıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle