Keyif CNN Türk'te yeni yayın dönemi başladı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

CNN Türk'te yeni yayın dönemi başladı

CNN Türk'te yeni yayın dönemi başladı

DENEYİMLİ İSİMLERLE HABER KUŞAKLARI

Hafta içi
06.00 - 09.00 Güne Merhaba kuşağını Deniz Bayramoğlu ve Semiha Şahin,
12.00 - 14.00 Bugün kuşağını Başak Şengül,
14.00 - 16.00 Günlük kuşağını Saynur Tezel,
18.00 - 19.15 Ana Haber kuşağını Nevşin Mengü

Hafta sonu
Gün içi bültenlerini ve Hafta Sonu Ana Haber kuşağını, gece bültenleri ve Hafta Sonu Güne Merhaba kuşağını CNN TÜRK’ün deneyimli spikerleri Burak Törün, Tunç Arslanalp, Duygu Demirdağ ve Büşra Sanay dönüşümlü olarak sunacak.

Bünyamin Sürmeli ile güvenilir hava durumu yine CNN TÜRK’te olacak.

PARAMETRE EKİBİ GENİŞLİYOR…

CNN Türkte yeni yayın dönemi başladı

Parametre güçlü kadrosu ile her sabah saat 9.00'da CNN TÜRK ekranlarında olmaya devam edecek. Prof. Dr. Emre Alkin, Deniz Zeyrek, Hakan Çelik ve Ebru Baki ekonomiden siyasete günün tüm gelişmelerini yorumlarla size aktaracak, sizi güne hazırlayacak.

Ankara'dan en yeni haberler, sıcak gündem, ekonomi ile ilgili tüm gelişmeler Parametre’de olacak. Güne Parametre ile başlayan kazanacak.

Dünyanın önde gelen ekonomi merkezleri ve Türkiye'deki gelişmeler hafta içi her gün 17.30’da Cem Seymen’in sunumu ile Paranın İzi'nde ekrana taşınacak.

DÜNYANIN 1001 HALİ

Öğrenme açlığı hiç doymayanları, merakı hiç bitmeyenleri Emin Çapa gündemin ötesine Dünyanın 1001 Hali’ne davet ediyor.

Gündelik koşturmacanın gölgesinde kalanlar, yeni teknolojiler, kaybolan eski bilgiler, uzak yıldızlardan, yakın kentlere, kahramanlardan sıradan insanlara kadar bilmeye değer her haber Emin Çapa ile Dünyanın 1001 Hali’nde ekrana gelecek. Dünyanın 1001 Hali, 22 Eylül Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cuma saat 16.00'da CNN TÜRK’te olacak.

5N1K YENİ SEZONU GAZZE VE TEL-AVİV'DEN AÇIYOR…

CNN Türkte yeni yayın dönemi başladı

5N1K, Gazze ve Tel Aviv sokaklarında iki farklı dünyanın izini sürecek. İki şehrin iki farklı hikayesini ekrana getirecek. Cüneyt Özdemir'in Gazze ve İsrail özel izlenimleri 15 Eylül Pazartesi ve 16 Eylül Salı günü saat 19.30'da 5n 1k'da olacak.

TARTIŞMA PROGRAMLARI

Gündemin sıcak konuları, en tartışmalı başlıklar yine Ahmet Hakan ile Tarafsız Bölge’de tartışılacak.

Ahmet Hakan ile “Tarafsız Bölge” Pazartesi ve Çarşamba günü 21.00’de; Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” Salı günü saat 21.00’de ekrana gelecek.

ANKARA HABERLERİ

Ankara’nın en iyi haber alan isimleriyle birlikte çalışan CNN TÜRK, Ankara Temsilcisi Hande Fırat ve ekibiyle Ankara’daki tüm gelişmeleri ekrana taşıyacak.

BURADA LAF ÇOK 22 EYLÜL’DE BAŞLIYOR!

CNN Türkte yeni yayın dönemi başladı

Türkiye'nin en çok "konuşulan" ve "konuşturan" talk şovu "Burada Laf Çok" evinize neşe getirmeye devam ediyor. Mesut Yar soruyor, birbirinden renkli konuklar yanıtlıyor. Sohbetin en sevimlisi ve bol kahkahanın buluştuğu "Burada Laf Çok" 22 Eylül Pazartesi gününden itibaren Pazartesi’den Perşembe'ye, Rahman Altın’ın müzikleriyle CNNTÜRK’te.

SPORDAKİ GELİŞMELER

İlker Yasin yönetimindeki Spor Servisi’nde; Cem Yılmaz, Emre Tilev, Uğur Önver, Nehir Babataş spor gündeminin son dakika gelişmeleri ile CNN TÜRK’te olacak.

'YENİ UFUKLAR' CNN TÜRK’TE

CNN TÜRK, BBC WORLD’de yayınlanan bilim ve inovasyon program HORIZONS’ın yerli versiyonu “Yeni Ufuklar”ı ekrana getirmeye başlıyor.

Cem Seymen’le Yeni Ufuklar, önümüzdeki yıllarda evlerimizi baştan yaratacak ve yaşamlarımızı değiştirecek, ileri bilim ve teknolojinin peşinde koşacak. Türkiye’nin dört bir yanına seyahat edip, girişimcilerle, bilim insanlarıyla, akademisyenlerle konuşacak. Ardından, aynı konuda yurt dışından benzer örnek çalışmalar gösterilecek.

CNN TÜRK’ÜN DEVAM EDEN PROGRAMLARI

Enver Aysever ile Aykırı Sorular Cumartesi, Şef Batuhan Piatti ile Hayat Batuhan’a Güzel, Akif Beki ile Baştan Sona, Hakan Çelik ile Hafta Sonu Keyfi, Cem Seymen ile Para Dedektifi, Nefise Karatay ile Afiş, Güven İslamoğlu ile Yeşil Doğa, Taha Akyol ile Eğrisi Doğrusu, Serdar Tuncer ile Başka Şeyler, Tahire Demircan ile Işıltılar, Leyla Ataman ile Sağlık Kontrolü, Beste Uyanık ile Özel Sektör, Utku Başar ile Biliyor Musunuz? CNN TÜRK’te ekrana gelmeye devam edecek.

EKİM AYINDA CNN TÜRK’TE...

SINIRLI BİR BÜTÇE VE DÜNYANIN TÜM KENTLERİ...

Sinan Kunter Akıllı Tatil'de kendisine verilen sınırlı bütçeyle, izleyicileri dünyanın farklı şehirlerine götürecek, görevleri yerine getirecek, çok para harcamadan çok gezmenin yollarını anlatacak. Ekim'de başlayacak programda, ziyaret edilen kentlerin lezzetleri tadılacak, tarihi yerleri gezilecek ama en önemlisi toplu ulaşımdan hediyelik eşyaya, gezinin maliyeti belirlenecek.

Aynur Tartan ile Burada Hayat Var, Şafak Ongan ile Frekans, Tanem Sivar ile İki Kahve Arası ve Mehmet Yaşin ile Lezzet Durakları da Ekim ayında CNN TÜRK ekranlarında olacak.

CNN TÜRK yeni yayın döneminde, doğa ve bilim belgesellerini ekrana getirmeye devam edecek. Sürpriz isimlerle yepyeni programlar da ekrana taşınacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle