GeriKeyif Cesar Ödülleri'nde en iyiler
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Cesar Ödülleri'nde en iyiler

Cesar Ödülleri'nde en iyiler

44. Cesar Sinema Ödülleri sahiplerini buldu - Fransız Xavier Legrand'ın yönettiği "Jusqu'a la garde" en iyi film, en iyi senaryo ve en iyi montaj ödüllerine layık görüldü

Başkent Paris'te düzenlenen törende, bu yıl 44'üncüsü gerçekleştirilen etkinlikte Fransız Xavier Legrand'ın yönettiği "Jusqu'a la garde (Velayet)" en iyi film, en iyi senaryo ve en iyi kurgu ödüllerine layık görüldü.

Lea Drucker bu filmde gösterdiği performansla en iyi kadın oyuncu ödülünü kazandı.

En iyi erkek oyuncu ödülü ise "Guy" filminde rol alan Alex Lutz'a verildi. Bu filmin müziği ise en iyi film müziği seçildi.

En iyi kısa film ödülü Remi Allier'in yönettiği "Les petites mains", en iyi animasyon filmi ödülü Michel Ocelot'ın "Dilili à Paris", en iyi belgesel filmi ödülü Jean Libon ve Yves Hinant'ın "Ni juge, ni soumise" yapıtlarına gitti.

Jacques Audiard da "Les Freres Sisters" filmiyle en iyi yönetmen ödülünü aldı. En iyi yabancı film ödülü ise Japon yönetmen Hirokazu Kore-eda'nın "Une affaire de famille" adlı eserine verildi.

Jean-Bernard Marlin'in yönettiği "Sheherazade" filminde gösterdikleri performansla Dylan Robert en iyi umut veren erkek oyuncu ve Kenza Fortas en iyi umut veren kadın oyuncu ödüllerine layık görüldü.


Cesar'ın bu yılki "onur ödülü" ABD'li oyuncu ve yönetmen Robert Redford'a verildi.

 

Burun estetiği ameliyatını hangi doktorlar yapabilir?

Burun estetiği ameliyatını hangi doktorlar yapabilir?Burun estetiği ameliyatı için hangi doktora gitmek gerekir? Estetik veya sağlık amaçlı burun estetiği operasyonunu hangi doktor yapmalıdır? Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Ozan Sezen Seymen, Hürriyet Aile'den Gizem Aydoğan'ın sorularını yanıtladı. Diğer videolarımızı görmek için youtube kanalımızı ziyaret etmeyi unutmayın.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle