GeriKeyif Çağla Şikel canlı yayında Emre Altuğ'la ayrılıkları hakkında ilk kez konuştu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  12
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Çağla Şikel canlı yayında Emre Altuğ'la ayrılıkları hakkında ilk kez konuştu

Çağla Şikel canlı yayında Emre Altuğ'la ayrılıkları hakkında ilk kez konuştu
refid:28039650 ilişkili resim dosyası

Emre Altuğ'dan tek celsede boşanan Çağla şikel, son dönemde yaşadıklarıyla ilgili canlı yayında ilk kez konuştu. Son dönemde zor günler yaşadığını söyleyen Çağla Şikel, 'Her şey Dahil' programında içini döktü.

Eşi Emre Altuğ'dan boşanan Çağla Şikel, sessizliğini bozdu. SHOW TV'nin sevilen programı 'Her Şey Dahil'in sunucularından Çağla Şikel, geçtiğimiz haftalarda Emre Altuğ ile evliliklerine son vermişti.

Sessizliğini bozan Şikel, ilk kez açıklama yaptı:

"İnsanlar hala Çağla programda gülüyor diyorlar. Bu benim işim. Konuklarımı iyi ağırlamak zorundayım. İnsanın hayatında başına ne geliyorsa gelsin, işini her zaman iyi yapmak zorundadır. Aylar önce yayında bir kaza yaşamıştım. Göğsüm açılmıştı. Talihsiz bir olaydı. Çağla göğsünü reyting için açtı demişlerdi. Sizi memnun edemediğim göğüslerimle iki çocuk emzirdim ben.

Çağla Şikel ve Emre Altuğ böyle evlenmişti - Foto Galeri

Çağla Şikel canlı yayında Emre Altuğla ayrılıkları hakkında ilk kez konuştu

Çocuklarımla ilgili bir şey söylendiğinde benim için dünya durur. O yazan kişi kendini biliyor. Onunla mahkemede göz göze geleceğiz. Emre Altuğ ile mutlu bir yuva kurduk ama boşanmamıza insanlar şaşırmış olabilirler. Biz bu kararı almamak için çok çaba sarfettik. Daha önce alınmış karardır. Dedikodularda adı geçen kişi benim arkadaşımdır. Emre Altuğ ölene kadar çocuklarımın babasıdır."

İŞTE O AÇIKLAMA


Yorumları Göster
Yorumları Gizle