Keyif Bu Tarz Benim izle yarışması yeni bir aşka mı yelken açtı?
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu Tarz Benim izle yarışması yeni bir aşka mı yelken açtı?

Bu Tarz Benim izle yarışması yeni bir aşka mı yelken açtı?

Instagram'dan paylaşılan bir fotoğraf ortalığı karıştırdı! Bu Tarz Benim'de sunuculuğu üstlenen Öykü Serter ve jüri üyelerinden Kemal Doğulu'nun birlikte çektirdiği "sevgi dolu" fotoğrafı paylaşması sanal alemde büyük yankı oluşturdu. Peki olay nasıl gelişti, işte detaylar...

Bu Tarz Benim'in jüri üyesi Kemal Doğulu Instagram'da bir fotoğraf paylaştı, magazain dünyasına ise pirinçlerin taşlarını ayıklamak kaldı. Kemal Doğulu ile yarışmanın sunucusu Öykü Serter'in aşk yaşadığı söylentileri kulislerde zaten konuşuluyordu. İkilinin fotoğrafındaki yakınlık ise gözlerden kaçmadı.

“SAHİPLENEN ERKEK TUTUŞU”

Kemal Doğulu’nun dün akşam Instagram hesabından yayınladığı fotoğraf takipçilerini şok etti. Programın sunucusu Öykü Serter’e sarılmış fotoğrafını paylaşan Doğulu, karenin altına; “Sahiplenen erkek tutuşu. Seviyorsam demek ki” notunu düştü.

İşte Bu Tarz Benim'in yeni yarışmacıları

Bu Tarz Benim izle yarışması yeni bir aşka mı yelken açtı

“İŞTE O AN”

Aynı kareyi sayfasında yayınlayan Öykü Serter fotoğrafın altına; “İste o an??” yazdı. Takipçilerin yorumları ise ilginçti. Bazıları bu yakınlaşmaya 'Program hayırlı bir şeylere vesile olmuş, tebrikler.' diye yorum yaparken bazıları ise "Bu kadın annen yaşında benden söylemesi" dedi.

Bu Tarz Benim izle yarışması yeni bir aşka mı yelken açtı

ÖYKÜ SERTER'DEN EBRU AKEL'E TAŞ!

Birbirine rakip olan aynı isimdeki iki yarışma tartışima yaratacak gibi gözüküyor. Zira Öykü Serter yarışmanın bugünkü bölümünde Ebru Akel'e fena bir taş attı. Öykü Serter, selam şeklini işaret ederek yarışmacılara 'Tamam kameralara ounuyorsunuzda bana bırakın olur mu? Yeterince taklit eden var, bari siz yapmayın. Yani evden taklit eden olmasın' diye çıkıştı.

BU TARZ BENİM’DE ANTEP AĞZI İLE KONUŞULSAYDI

Bu Tarz Benim programına Antep ağzı ile dublaj yapılsa nasıl olurdu, jüri üyeleri nasıl konuşur, yarışmacılar nasıl şarkı söylerdi? İşte son zamanların, Bu Tarz Benim’i en güzel ti’ye alan videosu...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle