GeriKeyif Bu hafta 7 film vizyonda
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bu hafta 7 film vizyonda

Bu hafta 7 film vizyonda

Mart ayının ilk vizyon haftasında aksiyondan komediye, korkudan bilim-kurguya tam 7 film vizyona giriyor. Bu hafta vizyona üç yerli film Ceberrut, Ali Kundilli 2 ve Kaçma Birader giriyor. Ölüm ve Ötesi, Kod Adı: Londra, 5. Dalga ve Babalar Savaşıyor bu hafta vizyona giren yeni filmlerden.

Bu hafta vizyonda 3'ü yerli olmak üzere toplamda 7 yeni film var. Emrah Kaman'ın senaryosunu yazıp Zafer Algöz, Melek Baykal, Algı Eke gibi isimlerle başrolünü paylaştığı Kaçma Birader haftanın yerli komedisi. Vine fenomeni Cem Gelinoğlu'nun ikinci filmi Ali Kundilli 2 ve haftanın tek yerli korku filmi Ceberrut bu haftanın yerli filmleri olarak vizyona giriyor. 

Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman gibi isimlerin başrolü üstlendiği Kod Adı: Londra aksiyon tutkunlarının dikkatini çeken yapımlardan biri. Mark Wahlberg ve Will Ferrell'ın eğlenceli savaşını perdeye taşıyan Babalar Savaşıyor, yaş sınırlamalı olarak vizyona giren Ölüm ve Ötesi ile haftanın tek bilim-kurgu filmi 5. Dalga 4 Mart'ta vizyona giren yeni filmler oluyor.

ALİ KUNDİLLİ 2

Bu hafta 7 film vizyonda


2015 yılında vizyona giren Ali Kundilli'nin devamı daha eğlenceli geliyor. Faruk Aksoy'un yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Vine fenomeni Cem Gelinoğlu yeniden başrolde yer alırken Sami Aksu, Zeynep Aktuğ ve Ezgi Tombul canlandırdıkları karakterlere geri dönüyorlar. Ali Kundilli 2, tutkulu aşk ile evlenen Ali ve İlknur'un çocuk heyecanı ve o dönemde Ali'nin başına gelen komik olayları konu alıyor.

KAÇMA BİRADER

Bu hafta 7 film vizyonda


Yozgatlı bir ailenin Taksim macerasına odaklanan film sinema tutkunlarını güldürmeyi amaçlıyor. Kardeş Payı dizisiyle adından söz ettiren Emrah Kaman ve Murat Kaman'ın senaryosunu yazdığı filmde önemli oyuncular yer alıyor. Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Emrah Kaman ve Defne Deliormanlı yer alıyor. Film, sevgilisinin peşine İstanbul'a giden ailenin en küçük ferdinin peşine düşen kendine has bir ailenin komedi dolu hikayesini anlatıyor.

CEBERRUT

Bu hafta 7 film vizyonda


Yaşanmış bir hikayeyinin korku dolu anlarını beyaz perdeye taşıyan Ceberrut bu haftanın yerli korku filmi olarak gösterime giriyor. Özgür Yelence'nin senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği aynı zamanda oyuncu kadrosunda yer aldığı filmde, Merve Akaydın, Tolga Demircan, Ayşegül Kaygusuz, Seyit Alt Navruz, Yakup Yavru gibi isimler yer alıyor. Film, bir grup gencin gizemli br eve çekim yapmak için gitmeleri ve sonrasında yaşanan korku dolu anlara odaklanıyor.

KOD ADI: LONDRA

Bu hafta 7 film vizyonda


Sinemanın önemli karakterleri arasına girmeye aday olan Mike Banning tekrar görevde! Kod Adı: Olympus'ta başkanı kurtamayı başaran Banning bu kez, başlanla birlikte Londra'da mahsur kalır. Babak Najafi yönetmenliğinde çekilen filmde Gerard Butler, Aaron Eckhart, Angela Bassett, Robert Foster ve Morgan Freeman gibi isimler yer alıyor. Film, İngiliz Başkanı'nın esrarengiz ölümünün ardından düzenlenen cenaze töreninde Batı dünyasının liderlerine yapılan büyük saldırıyı perdeye taşıyor.

5. DALGA

Bu hafta 7 film vizyonda


Rick Yancey'nin yazmış olduğu The 5th Wave adlı romandan aynı isimle sinemaya uyarlanan film bu hafta vizyonda. Susannah Grant tarfından senaryosu yazılan filmin yönetmenliği J Blakeson tarafından üstleniliyor. Chloe Moretz, Liev Schreiber, Maika Monroe, Nick Robinson gibi isimlerin yer aldığı film, dünyayı ele geçirmeye çalışan uzaylılar ve insanların karşı karşıya gelişine odaklanıyor.

BABALAR SAVAŞIYOR

Bu hafta 7 film vizyonda


Beyaz perdenin sevilen ikilisi Mark Wahlberg ve Will Ferrell tekrar bir arada. İki babanın çocukların sevgisini kazanmak için savaşacağı filmde ikilinin yanı sıra Linda Cardellini, Thomas Haden Church, Alessandra Ambrosio, Jamie Denbo gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Sean Anders ve John Morris oturuyor.

ÖLÜM VE ÖTESİ

Bu hafta 7 film vizyonda


Bu hafta yaş sınırlamasıyla vizyona giren İspanyol yapımı gerilim filmi Ölüm ve Ötesi, hayata veda eden bir aktristin morga getirilmesiyle başlayan gerilim dolu hikayeyi anlatıyor. Hector Hernandez Vicens tarafından yazılıp yönetilen filmde Albert Carbo, Alba Ribas, Bernat Saumell, Christian Valencia gibi isimler yer alıyor. Pau'nun arkadaşları güzel ve çekici aktris Anna Fitz'i son kez görmek morga gelir. Sarhoş halde olan Javi ünlü oyuncuyla son kez ilişkiye giren kişi olmak ister ve gerilim dolu hikaye başlar.

 

sinemajor.com tarafından hazırlanmıştır. 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle