GeriKeyif Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Cumartesi akşamlarımızın neşesi Tatlı İntikam, bu hafta da bizleri keyifli hikayesinin içine çekmeyi başardı. Sinan ve Pelin’in yanlış anlaşılmalarla dolu kırık kalpleri bizi bir parça hüzne boğsa da tatlı atışmalarıyla yüzümüzü güldürdüler. Neler olmuş, beraber göz atmaya var mısınız?

ROMANTİZMDE YENİ BOYUT: TAVUK KOVALARKEN ÖPÜŞMEK!

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Geçen bölüm Tolga’nın kalbini kırması üzerine Sinan’ın kollarına sığınarak acısını dindirmeye çalışan Pelin, bir anda parlayıp aldatıldığını kendisinden saklayan Sinan’a ağzına geleni saydırınca afallayan Sinan, Pelin’i arabaya attığı gibi sakin sakin konuşabilecekleri bir yer arayışına girdi.

Talihsizliklerle dolu orman macerasının sonunda sığındıkları tatlı mı tatlı bir köy evinde eğlenceli dakikalar geçiren çiftimizi yüzümüzde açan güllerle izledik! Pelin’in tavuk sevme merakı şenlenince bir anda kendisini kaçan horozu kovalarken bulan Sinan, ilk öpücüklerinin bu horoz sayesinde olacağını nereden bilebilirdi ki? Biz ise hem anın romantizmine kapılıp sırıt sırıt ekrana baktık, hem de olabilecek en ilginç öpücüğün mimarı tavuğa gülmekten kendimizi alamadık! 

 

SÜHEYLA VS. MELİHA KARŞILAŞMASI: ROUND 1!

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Pelin’in ortadan kaybolması üzerine harekete geçen ailesi soluğu önce Sinan’ın evinde alıp kızlarını zorla arabaya bindirirken gören bir çocuğun sözüne aldanınca istikamet restoran oldu elbette! Fakat restoranda onları bekleyen Sinan ve Pelin değil, Meliha ve mahalle arkadaşlarıydı. Olanları yanlış anlayan bir teyzemiz fitili iyice ateşleyince bize manzarayı seyreylemek düştü. Zira müstakbel kaynanalar Meliha ve Süheyla öyle bir atışma yaşadı ki, gelecekte bunun on mislinin yaşanacağı sinyallerini aldık bile… 

 

AKLI FİKRİ CİNLİKTE OLAN BİR ARKADAŞ GRUBU DÜŞÜNÜN

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Sinan ve Pelin kısa köy maceralarının ardından yuvaya döndüklerinde onları merakla bekleyen sadece aileleri değildi; olanları dinlemek için can atan bir arkadaş grupları olduğunu unuttular! Geceyi baş başa geçiren çiftimizin arasında olabilecekleri kafasında kurgulayan Başak ve Simay Pelin’i, aralarında bir şey geçmediğine kati suretle inanmayan Bülent ise Sinan’ı sıkıştırınca bizim horoz mevzusu ortalığa döküldü. Minik öpücüğü en güzel tanımlayan ise Bülent oldu: “Kardeşim siz bütün gece aynı yatakta uyudunuz, öpüşmediniz ama horoz kovalarken mi öpüştünüz?” 

 

NE İYİ ETTİN DE CEYDA’YA KOZ VERDİN MELİHA ANNE! 

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Sinan’ın yıllar önce Tıp Fakültesi’ni bırakmasının nedenini araştıran Ceyda’nın ilk işi Meliha ile konuşmak oldu. İyi niyetli Meliha Hanım bildiği her şeyi büyük bir duygusallıkla anlatınca “O kız”ın Pelin olduğunu öğrenen Ceyda, bu kozu kendi lehine çevirmek için çalışmalara başladı! İlk işi restorandaki herkese sanki bu büyük bir sırmış gibi anlatılarak yayılmasını sağlamak, daha sonra ise Meliha ve Havva’nın kulağına gidecek büyük sırrın nelere mal olacağını izlemekti. Ceyda’nın bu zekâsını hayırlı işlerde kullanacağı günler gelecek mi, merakla bekliyoruz!

 

ENTRİKA MI DEDİNİZ? CAM GÖZLÜ TOLGA VE CEYDA’NIN GÖBEK ADI O!

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Ceyda’nın oyunları bununla sınırlı kalmadı elbette, Meliha’yı devreye sokmak Sinan’ın Pelin ile yakınlaşmasını tam anlamıyla engellemeyeceği için Tolga faktörünü büyütmesi gerekiyordu. Pelin’i en savunmasız anında, çocukların ortasında yakalayan Tolga fırsatı değerlendirip af dileyince olanlar oldu! Buna şahit olan Sinan, Pelin’e olan güvenini tekrar kaybetti ve kalbi kırıldı… Peki kalbi kırılan bir Sinan ne yapar? Doğru bildiniz, acımasızlaşır! 

 

KİM BU GİZEMLİ KURTARICI?

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Pelin hakkındaki gerçekleri öğrenen Havva, aynı hızla bunları Meliha’ya yetiştirince Sinan’ın depresyon dönemlerine doğru yolculuğa çıktık. Yaşadığı hayal kırıklığının çözümünü intiharda bulan Sinan’ın umutsuzlukla bakan gözleri bizi derinden etkilerken, sonsuzluğa giden yolda onu bileğinden yakalayan el hepimizi meraklı düşüncelere sürükledi. Kim bu gizemli kurtarıcı? Kafamızdaki senaryolar bize; bölümler öncesi bahsedilen yurtdışından dönmesi beklenilen Deniz olduğunu söylüyor ama hiç beklemediğimiz biri de çıkabilir. Merak içindeyiz!

 

AL KIRDIN, KIRDIN!

Bölüm sonu dedikodusu: Tatlı İntikam 5. bölüm

Meliha, oğlunun uğruna intihara dahi kalkıştığı kızın Pelin olduğunu öğrenince ortalığı birbirine kattı. Oğlunun bir daha üzülmesini engellemek için “Kötü anne” olmaya razı geldiğini söyleyerek bir daha kati suretle Pelin ile görüşmesini istemediğini söyledi!

Tüm bu konuşmalara şahit olan Pelin ise verdiği hasarın boyutlarıyla tekrar yüzleşmek zorunda kaldı. Fakat onu asıl şaşırtan Meliha’dan duydukları değil, Sinan’ın hayatında hiçbir yerinin olmadığını onun ağzından duymasıydı. Ceyda’nın planları tam da istediği gibi tıkır tıkır işlerken bizim elimizde biri taşlaşmış, diğeri kırılmış kalpler kaldı. Bundan sonra ne mi olacak, biz de büyük bir korku ve heyecanla gelecek bölümleri bekliyoruz! 

 

 

noluyo.tv Tarafından hazırlanmıştır.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle