GeriKeyif My Bakery In Brooklyn filmi 1 Nisan’da vizyonda - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

My Bakery In Brooklyn filmi 1 Nisan’da vizyonda - izle

My Bakery In Brooklyn filmi 1 Nisan’da vizyonda - izle

Yönetmen koltuğunda Gustavo Ron’un oturduğu ''My Bakery In Brooklyn'' (Bir Dilim Aşk) filmi küçük yaşta iyi bir dostluk kurmuş iki kuzenin hikayesini ele alıyor. Aimee Teegarden ve Blanca Suarez’ in başrollerini üstlendiği film 1 Nisan tarihinde gösterime girecek.

My Bakery In Brooklyn filminin hikayesi filmin yönetmenliğini üstlenen Gustavo Ron tarafından kaleme alınmış. Daha çocukken birbirinden ayrılmayan ve sıkı bir dostluk kuran iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Aniden vefat eden halalarında iki kuzene bir dükkan kalır.

Dükkanı işletmek için ufak bir rekabete giren ikilinin yaşam tarzları nedeni ile mekan üzerinde yapak istedikleri değişiklikler farklıdır. Fakat dükkanın bir hayli borç batağında olduğunu öğrendiklerinde rekabet yerini dayanışmaya bırakır ve ikilinin tek amacı ailesi mirasının hayatına devam etmesinin sağlamak olacaktır.

My Bakery In Brooklyn (Bir Dilim Aşk) fragmanı

 

My Bakery In Brooklyn (Bir Dilim Aşk) özeti:

Anne ve babalarını aynı trafik kazasında yitiren 2 kuzen, Vivien (Aimee Teegarden) ve Chloe (Krysta Rodriguez), halaları Isabelle tarafından büyütülür. Isabelle vefat ettiğinde ünlü pastanesini iki kuzenine bırakır. Ancak kuzenlerin dükkanın yönetimiyle ilgili birbirinden farklı fikirleri vardır, Vivien dükkanın daha önceki çizgisini sürdürmesinden yanadır, Chloe ise çalıştığı popüler restoranın da etkisiyle her şeyi yenileme taraftarıdır. İkili arasındaki çatışma giderek artarken dükkanın çok ciddi borçları olduğu ve haciz ihtimalinden haberdar olurlar.

Kuzenler bir yandan dükkanı kaybetmemek için işbirliiği yapmaya karar verirken, diğer yandan peşlerinden koşan iki erkeğin ilgisine yavaş yavaş karşılık vermeye başlayacaktır.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle