GeriKeyif Beni Böyle Sev'in 67. bölüm fragmanı: Ömer-Ayşem kavgası
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beni Böyle Sev'in 67. bölüm fragmanı: Ömer-Ayşem kavgası

Beni Böyle Sev'in 67. bölüm fragmanı: Ömer-Ayşem kavgası
refid:27261182 ilişkili resim dosyası

Kafasında durmadan farklı şeyler kuran Reha, Eda’nın kendisini aldattığını düşünmektedir. Beni Böyle Sev 67. yeni bölümüyle 29 Eylül Pazartesi günü TRT 1 ekranlarında.

Reha yeni yaptığı plana Nadide’yi de dâhil etmeyi düşünmektedir. Vakit kaybetmeden bu planı uygulamaya koyulur. Hiçbir şeyden habersiz Eda, Nadide’nin sürpriz teklifine ne karşılık verecektir.

Haluk ise Deniz’e yaranabilmek için türlü taklalar atmaktadır. Hatta onun için imajını bile değiştirir ama bu Deniz’i kızdırmaktan başka bir şeye yaramaz. Tabi bu duruma en çok sinirleri bozulan kişi yine Haluk olmuştur. Ömer’in Nail ile girdiği diyalogdan dolayı son derece üzgün bir o kadar da kızgındır. Ömer ile Ayşem işte tam bu yüzden çok sert bir tartışma yaşarlar. Ayşem’i ziyarete gelen Nadide ona dertlerini biraz olsun unutturur fakat Nadide bambaşka hesaplar peşinde koşmaktadır.

BİRBİRİNDEN FARKLI KÜLTÜRLER AYNI AŞKTA BULUŞTU

Gözlerini dünyaya zengin ailenin tek çocuğu olacak açan Ömer, annesinin bütün hayatını etkileyen aşırı alakası ile birlikte büyümüştür fakat hiç şımarmamıştır. Babası ise despot ve sevgisini asla belli etmeyen bir insan olmakla beraber Ömer’in bir an önce mezun olup kendi şirketlerinde bir işin ucundan tutmasını ister. Fakat Ömer’e hayallerini hiçbir zaman sormamıştır. Ömer fotoğraf çekmeyi çok seven ve ileride mimar olmak isteyen birisidir.

AŞK ENGEL TANIMAZ

Trabzon’dan, İstanbul’a üniversitede okumak için gelen, hayata hep olumlu bakan, neşeli ve hareketli bir kızdır. Memleketlerinde köftecilik ile yaşamını sürdüren babasından hayatında ilk kez ayrı kalmıştır. Ayşem’in İstanbul’da çalabileceği tek kapı amcasınınkidir. Fakat bir gün yengesinin kendisini “istenmeyen yeğen” ilan ettiğini öğrenince evi terk eder.

Beni Böyle Sev’in 67. bölümünde Reyhan ile Seda, Fahriye’nin kalbini tekrar kazanmak için çaba gösterseler de işler daha da berbat hale gelir. Fahriye ise dostlarının Feridun hakkında düşündüklerinden dolayı üzgündür. Öte yandan Feridun’un ona karşı git gide daha da yakın davranması onu mutlu etmiştir. Furkan ve Seda yeniden bir arada çalışmaya başlayınca Burak’ın canı iyiden iyiye sıkılmaya başlamıştır. Bozulduğunu belli etmemeye özen gösterir.

Beni Böyle Sev 67. Bölüm Fragmanı (29 Eylül Pazartesi)


Yorumları Göster
Yorumları Gizle