GeriKeyif Azem 3: Cin Tohumu büyük ses getirecek - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Azem 3: Cin Tohumu büyük ses getirecek - izle

Azem 3: Cin Tohumu büyük ses getirecek - izle

Bu yılın beklenen filmleri arasına girmesinin sebebi yapımcıların filmden önce verdiği ilan ile gerçek yaşanmış cin hikâyelerini aramaları olan film Azem 3: Cin Tohumu. 5000'in üzerinde gelen fotoğraf ve yaşandığı iddia edilen hikâyeler arasında seçilen hikâyeyi beyaz perdeye taşıyan yapım oldukça ses getirecek bir projeye imza attı.

Kızılırmak yakınında yaşandığı iddia edilen bir hikâye karar kılan ekip hikâyenin geçtiği köye giderek bu filme imza attılar.

Hatta bazı haberlerde köyü film çekimlerinde önce dini görevlere uygun bir şekilde hocalara okutulduğu bile yer aldı. 1917 yılında Orta Anadolu da, Kızılırmak kenarında bir köyde gerçekleşen, iki yakın aile arasında başlayan ve sonrasında tüm köyün senelerce süren gizemli olayların ortasında kalmasına sebebiyet veren ruhani canlıların hikâyesi anlatılıyor.

Azem 3: Cin Tohumu fragmanı

Filmin yönetmen koltuğunda Hürcan Emre Yılmazer otururken Veysi Alışkan, Muhammet Kulu, Yeşim Egemen, Nurettin Öztürk, Revşan Genç gibi oyuncular filde yer alıyor. Film 8 Nisan 2016 tarihinde gösterime girecek.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle