GeriKeyif Aydilge'den "Meme Kanserine Karşı" anlamlı konser
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Aydilge'den "Meme Kanserine Karşı" anlamlı konser

Aydilge'den "Meme Kanserine Karşı" anlamlı konser
refid:27343397 ilişkili resim dosyası

Kısa bir süre önce yayınladığı "Aşka Gel" isimli single'ı ve "Kiraz Mevsimi" dizisinde seslendirdiği jenerik şarkısı dillere dolanan Aydilge, 9 Ekim Perşembe gecesi "Meme Kanseri ile Savaş" teması altında İstanbullu müzik severlerle buluşacak.

Konserin gerçekleşeceği Hard Rock Cafe’de Meme Kanserine karşı savaşa destek olmak için özel olarak satılan ürünler ve kokteyller bulunacak. Ayrıca konserin geliri de MEVA’ya (Türkiye Meme Vakfı) bağışlanacak. Bu anlamlı konser kapsamında Aydilge, hayranları için çok özel bir repertuvar hazırlıyor.

RADYODA EN ÇOK İSTEK ALAN PARÇALARI COVER'LAYACAK
Müzisyenliğinin yanı sıra 4 senedir Rock FM'de Cem Sarıoğlu ile beraber +5-5 adlı programı hazırlayıp sunan Aydilge, Hard Rock Cafe konserinde kendi parçalarının yanı sıra, radyo programında çaldığı en çok istek alan yabancı parçaları da cover’layacak.

Sahnedeki enerjisi, kendine özgü sesi ve vokal tekniğiyle canlı performansı çok sevilen Aydilge, zaman zaman akustik, zaman zamansa enerji dolu bir sound'la, popülerle alternatifi harmanlayan zengin bir tat arayanlar için 9 Ekim Perşembe gecesi Hard Rock Cafe'de, sahnede.

Yer: Hard Rock Cafe İstanbul
Tarih: 9 Ekim Perşembe
Saat: 22.30
Giriş: 5 TL

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle