GeriKeyif Asırlık tapınağın gölgesinde vegan festivali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Asırlık tapınağın gölgesinde vegan festivali

Asırlık tapınağın gölgesinde vegan festivali

Antik çağların önde gelen kehanet merkezlerinden biri olan Didim Apollon Tapınağı, bir kez daha muhteşem sütunlarının altında gerçekleşen renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Didim VegFest, 19 ile 22 Nisan tarihleri arasında bu yıl üçüncü kez gerçekleşecek. Türkiye'nin turizm merkezlerinden biri olan Didim, aynı zamanda ülkemizin ilk vegan dostu kenti. 

Didim Vegfest'te bilim insanları, aktivistler, yazarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin konuk olacağı söyleşi ve paneller gerçekleşecek. Ayrıca ünlü yazarların kitaplarını imzalayıp okurlarıyla sohbet edeceği imza günleri de yapılacak. Resim fotoğraf sergileri, film gösterimleri, Didim Vegfest'in diğer etkinliklerinden.

Didim Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklar da unutulmadı. Bu dört gün boyunca onlara özel etkinlikler de yer alıyor festival programında.  Ayrıca 4 gün boyunca Gastronomi Derneği ve Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksekokulu tarafından Vegan
yemek atölyeleri, yemek gösterileri ve yarışmaları düzenlenecek.

 

İple yüz askılama

İple yüz askılamaEstetik cerrah Serdar Bora Bayraktaroğlu yüzdeki sarkmalara karşı çare olabilecek İple Yüz Askılamayı anlatıyor.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle