GeriKeyif Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  42
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi

Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi
refid:28213436 ilişkili resim dosyası

Özgecan Aslan'ın katledilmesinin ardından attığı Tweet yüzünden büyük tepki alan Nihat Doğan, Beyaz TV'ye bağlandı. Ahmat Çakar'dan büyük tepki alan Doğan, özür diledi. Olaylı twitin ardından Bazı Twitter kullanıcıları, Survivor All star’da yarışacak olan Doğan’ın yarışmadan çıkarılması için ‘#NihatVarsaSurvivorBoykot’ etiketiyle Acun Ilıcalı’yı mesaj yağmuruna tutmuştu. Sonrasında ise Nihat Doğan, Survivor kadrosundan çıkarıldı.

Canlı yayında spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın büyük tepkisiyle karşılaşan Doğan, ağlayarak kendini savundu.

Mersin'de katledilen Özgecan Aslan'ın ardından ‘Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ şeklinde bir tweet atan daha sonra bunu silen şarkıcı Nihat Doğan, Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına bağlanarak Türkiye'den özür diledi.

Canlı yayına telefonlan bağlanan Doğan'a programda bulunanlardan Ahmet Çakar büyük tepki gösterdi. Çakar, "İki Survivor iki türkü yaptın diye kendini adam mı sandın?" dedi.

Stüdyodan gelen tepkiler üzerine Doğan, bin bir yemin ederek mesajı katilleri aklamak bir düşünce ile atmadığını söyledi. "Canilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum" diyen Doğan, tüm Türkiye'den özür dilediğini belirtti. Programda bulunanların "Attığınız tweet sonrası Acun Ilıcalı tarafından Survivor kadrosundan çıkarıldığınız söyleniyor" demesi üzerine Doğan 'Survivor umrumda değil Survivor ile Nihat Doğan olmadım" yanıtını verdi.

NİHAT DOĞAN TWITTER'DAN SAVUNDU

Survivor kadrosundan çıkarılan Nihat Doğan kendisi hakkında yargısız infaz yapıldığı söyleyerek şu tweetleri attı:

Bu acı olayla hiç alakası olmayan Twittim sanki onu katleden Şerefsizleri savunuyor gibi gösterilirken Survivorü düşünecek kadar aciz Değilm

Şunu herkes bilsin ki; Survivorle var olmadım Survivorle bitmem..

Acun Ilıcalı abime ve projesine zarar gelmemesi adına kendisinden affımı istedim.

Şahsıma yapılan Yargısız infazla ilgili Mücadeleme sonuna kadar da devam edeceğim.Saygılarımla.

NİHAT DOĞAN 'TÜRK HALKINDAN ÖZÜR DİLİYORUM'


Yorumları Göster
Yorumları Gizle