GeriKeyif Survivor kavgaları reyting için mi? Acun Ilıcalı yanıt verdi!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Survivor kavgaları reyting için mi? Acun Ilıcalı yanıt verdi!

Survivor kavgaları reyting için mi? Acun Ilıcalı yanıt verdi!

TV 8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor 2016’nın yapımcısı Acun Ilıcalı, Survivor yarışmasında kavgaların reyting için yapıldığı iddiasına yanıt verdi. Ilıcalı, "En gerilimsiz Suvivor'umuz Allah'a şükür reyting rekoru kırmıştı" dedi. Detaylar haberimizde…

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programlarından Survivor 2016'da yarışmacılar arasındaki gerginlik her geçen gün daha da tırmanıyor.

Yarışmanın dün akşam yayınlanan bölümünde Gönüllüler takımındaki arkadaşlarına sürekli "Ben sizin amcanızım" diyen Semih'e uyarılarda bulunan  Acun Ilıcalı, kavgaların reyting için yapıldığı iddiasına da yanıt verdi.

Programın yapımcıları olarak kötü sözlerden bir reyting amacı gütmediklerini belirten  Acun Ilıcalı, "Altını çizerek söylüyorum. Bundan bizim hiçbir kazancımız olmadı. En gerilimsiz Suvivor'umuz Allah'a şükür reyting rekoru kırmıştı. O yüzden burada kavga oldu, reyting oldu durumu da söz konusu değil" dedi.

Acun Ilıcalı kimdir?

Ali Acun Ilıcalı veya en bilindik adıyla Acun Ilıcalı 29 Mayıs 1969 yılında Edirne'de dünyaya geldi. Sunucu, yapımcı ve girişimcidir. Acun Medya'nın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır. TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesidir. Şu sıralar Survivor 2016 için Dominik'te.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle