GeriKeyif Mustafa Haktanır’dan keyifli bir film: 91.1
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mustafa Haktanır’dan keyifli bir film: 91.1

Mustafa Haktanır’dan keyifli bir film: 91.1

Yönetmen koltuğunda Mustafa Haktanır’ın oturduğu, Balıkesir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı kaptanı Alper Şentürk’ün hayatından esinlenerek kaleme alınan ''91.1'' adlı film 8 Nisan tarihinde gösterime girecek. İşte; 91.1 filmi fragmanı izle.

Balıkesir’de geçen hikayede farklı yaş gruplarından birbirini tanımaya 3 arkadaş grubunun hikayesi ele alınıyor. Farklı hayatlar yaşan bu arkadaş gruplarının hepsinin farklı hayalleri vardır.

Bu hayalleri ulaşmak için ne gerekirse yapaya hazırlardır ve bunun için işe koyulurlar. Birbirinden habersiz olan bu insanların hayatları bir şekilde kesişir. 

Mustafa Haktanır’ ın ilk uzun metrajlı filmi olan 91.1 filminde Ali Barkın, Güneş Sayın, Hakan Kurtaş, Mustafa Uzun Yılmaz, Derya Alabora, Mert Aydın, Burak Temiz, Sevil Akı gibi birçok isim yer alıyor. Film 8 Nisan 2016 tarihinde gösterime girecek.

91.1 film fragmanı

91.1 filmi özeti ve konusu:

Aynı şehirde yaşayan 3 farklı kuşağın hikâyesi. Alper en yakın arkadaşı Soner ve yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Hazan ile aynı üniversitede okumaktadır. Son zamanlarda Alper ile Hazan’ın ilişkileri yolunda gitmez. Soner ise arkadaşını ilişkisini kurtarması yönünde destekler… Aynı şehrin başka bir semtinde yirmili yaşlarını yaşayan Hakan, Barkın ve Serhat bir tatil beldesinde tatil yapmayı planlarlar, bunun için gerekirse ailelerinden para çalacaklardır. Hakan babasının arabasını, Barkın ise annesinin cüzdanını çalınca tatil planları hayal olmaktan çıkar… Bu şehirde yaşayan diğer kuşak ise, 12 yaşındaki Mutafa ve arkadaşı Emre’dir. Mustafa ve Emre’nin hayali özel bir radyoda yayın yapmaktır. Emre babası ile şehre gidip özel radyoların biriyle görüşürler, sadece Emre yayın yapabilecektir. Mustafa’nın üzüntüsünü gören babası bunun üzerine Mustafa’nın yakın çevreye yayın yapabileceği bir verici imal eder. Beklenmedik bir zamanda, bir noktada bu üç farklı hayat birbirine düğümlenir. Mustafa Haktanır’ın ilk uzun metraj deneyimi olan film, Balıkesir Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı kaptanı Alper Şentürk’ün hayatından esinlenilmiş bir sosyal sorumluluk projesidir.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle