GeriKeyif 29 Ekim’de anlamlı konser
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

29 Ekim’de anlamlı konser

29 Ekim’de anlamlı konser

Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Cumhuriyet Bayramı’nda Erol Evgin ile anlamlı bir konsere imza atacak. Erol Evgin, “Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde” temalı konserinde; unutulmaz şarkılarının yanı sıra Kurtuluş Savaşı’ndan günümüze uzanan döneme müzikal bir yorum getirecek. Konser, barkovizyon gösterileriyle renklenecek. Zorlu PSM, konserin bilet satışından elde edilecek tüm geliri Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak.

Erol Evgin, 2005 yılından beri sahnelediği Kurtuluş Savaşı’mızı anlatan “Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde” temalı konserini Cumhuriyet’in 92’inci yıl dönümünde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde özel orkestrası eşliğinde sahnelenecek. Zorlu Performans Sanatları Merkezi, konserden elde edilecek gelirin tamamını Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacak.

Erol Evgin, adını Fazıl Hüsnü Dağlarca’nın “Üç Şehitler Destanı” ndan alan “Mustafa Kemal’i Gördüm Düşümde” konserinde; Kurtuluş Savaşı’ndan günümüze uzanan dönemi şarkılar, türküler ve anekdotlar eşliğinde anlatacak. Konser boyunca Osmanlı’nın son döneminden, Kurtuluş Savaşı’na; Cumhuriyet’in ilanından, günümüze kadar gelişen olaylar hazırlanan özel görsellerle barkovizyona yansıtılacak.

EVGİN SAHNEYE 80 KİŞİLİK ÇOCUK KOROSU İLE ÇIKACAK

Yaklaşık 90 dakikalık konseri boyunca sevilen şarkılarından, türkülere ve marşlara kadar zengin bir repertuar sunacak olan Erol Evgin, konserin açılışını Büyükçekmece Çocuk Korosu ile birlikte yapacak.

Tarih: 29 Ekim 2015 Perşembe
Saat: 21:00
Mekan: Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Turkcell Sahnesi
Bilet fiyatları: 70 TL, 100 TL, 125 TL, 150 TL, 180 TL

Öğrenci / 65 yaş üzeri %50 indirimlidir.

Biletlere www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com sitelerinden veya Zorlu PSM gişelerinden ulaşabilirsiniz.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle