GeriKeyif 2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti?
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti?

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti?

Her sene yaz ekranı ile birlikte yeni isimler ve yeni hikayeler hanemize eklenir. Kimi sadece yaz ekranının bir parçası olmaz, yeni sezonda ve hatta sonraki sezonlarda bir yıldız olarak yoluna devam eder. Son projelerinden sonda adını sık sık duyacağımız isimler hangileri peki?

TOLGA SARITAŞ

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Tolga Sarıtaş’ın dolu dolu bir ekran kariyeri var. Sinema filmleri ve yer aldığı televizyon dizilerine baktığımızda Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe gibi kendisine hayran bırakmış işlerde yer aldığını gözlemliyoruz. Lakin onun Tolga Sarıtaş olarak esas çıkışı geçtiğimiz yaz hayatımıza giren Güneşin Kızları’nın Ali’si ile oldu. Her bölüm yükselen performansı ve sergilediği yetenekleri ile hayran kitlesini her geçen gün genişletti. Haliyle parlak bir kariyere de göz kırptı.

 

HANDE ERÇEL

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Öncesinde küçük rollerde izlediğimiz ve adım adım ilerleyen Hande Erçel, geçtiğimiz yaz rol aldığı Güneşin Kızları’nın Selin’i ile ilk başrol deneyimini yaşadı. Selin karakteri ve Güneşin Kızları ile birlikte oyunculuk konusunda da adım adım ilerleyen, kendisini kanıtlayan Hande Erçel’in sayısız bir hayran kitlesi de oluştu. Yeni projesi ile de adından söz ettirmeyi başaran Hande Erçel, doğru adımları attığı takdirde uzun yıllar boyunca gündemden düşmeyecektir.

 

ELÇİN SANGU

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Birçok projede izleme şansı yakaladığımız ve farklı duruşuyla her zaman dikkat çeken Elçin Sangu, en büyük çıkışını geçtiğimiz yaz yayın hayatına başlayan ve halen ekranda olan Kiralık Aşk ile yaşadı. İlk andan beri gündemden düşmeyen ve gün geçtikçe bir adım daha yukarı tırmanan Elçin Sangu, daha uzun yıllar gündemimizi meşgul edecek gibi duruyor. On parmağında on marifet olması da cabası!

 

BARIŞ ARDUÇ

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Yer aldığı önceki projelerinde bir şekilde adından söz ettiren Barış Arduç için en büyük sıçrama Ömer İplikçi karakterine hayat verdiği Kiralık Aşk oldu. Ömer İplikçi’nin bir fenomen haline gelmesi ve Barış Arduç’un ivmesini her geçen gün yükselttiği performansıyla bütün sezon onu konuştuk! Üstelik kadınların beğenisini kazanarak, onların gönlüne girmeyi de başarmıştı. Bundan sonra da, uzun yıllar boyunca gündemden kolay kolay düşmeyeceğini biliyoruz. 

 

BURAK DENİZ

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Filmografisine baktığımızda yer aldığı kaliteli projelerle dikkat çeken Burak Deniz, Medcezir dizisinde yer aldığı günlerde adından daha yüksek sesle söz ettirmeye başladı. Esas kitlesini ise geçtiğimiz yaz yayın hayatına başlayan lakin erken final yapan Tatlı Küçük Yalancılar ile yakaladı. Yeteneği ile kendisine her projesinde hayran bırakan Burak Deniz, şimdilerde Aşk Laftan Anlamaz ile seyircisiyle buluşuyor. Adından daha çok söz edeceğiz, biliyoruz.

 

BURCU ÖZBERK

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Genç yaşlarından beri oyunculuk eğitimi alan Burcu Özberk’i ilk olarak Muhteşem Yüzyıl’ın Huricihan Sultan’ı olarak izledik lakin o da Burcu Özberk olarak esas çıkışını yaz aylarında ekrana gelmeye başlayan Güneşin Kızları ile yaşadı. Bu çıkış kendisine büyük bir hayran kitlesi de kazandırdı elbette… Şimdilerde ise yeni projesi ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Görünen o ki Burcu Özberk’in daha çıkacağı çok basamak var!

 

ONUR BÜYÜKTOPÇU

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Daha önce küçük rollerle ekranda boy gösteren Onur Büyüktopçu’nun büyük çıkışı geçtiğimiz yaz yayın hayatına başlayan Kiralık Aşk ile oldu. Bir fenomen haline gelen Koriş karakteri ve Onur Büyüktopçu’nun başarılı performansı ile birlikte onu da gündemimize aldık!

 

HAZAR MOTAN

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Ekran yolculuğuna çok önceleri başlayan ama adını geçtiğimiz yaz ekrana gelmeye başlayan ve hali hazırda gelecek sezon onayını da alan Kırgın Çiçekler ile tanıdığımız Hazar Motan, şüphesiz ki ekranın en genç yeteneklerinden… Kendisine hayran bırakan yeteneği ve Cemre karakteri ile yakaladığı ivme ise takdir edilesi… Kırgın Çiçekler sonrası da adını daha fazla duymayı umuyoruz!

 

GÖKÇE AKYILDIZ

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Oyunculuk kariyerine çok genç yaşta başlayan Gökçe Akyıldız, birçok projede kendisini kanıtlama fırsatı yakaladı. Fakat esas kitlesini bir yaz dizisi olarak başlayan Kırgın Çiçekler’deki Songül karakteri ile yakaladı. Songül’ün fedakar ve kendinden emin tavrını, kendi yorumuyla seyirciye sunan Gökçe Akyıldız’ın başarısı da beraberinde geldi tabii ki… Öncesi gibi bundan sonra da kaliteli işlere imza atacağına ve adından söz ettirmeye devam edeceğine eminiz!

 

ARİF DİREN

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Önceleri pek aşina olmadığımız ve Kırgın Çiçekler ile hayatımıza giren Arif Diren, Güney karakterine kattığı yorumla birlikte sürpriz bir şekilde adından söz ettirmeyi başaran isimler arasına girdi. Farklı aurası ve yeteneğinin de bunda etkisi oldukça büyüktü elbette… Arif Diren’in ekran yolculuğu aynı şekilde devam edecek gibi duruyor!

 

SEREN ŞİRİNCE

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Geçtiğimiz yaz sezonu, bir yaz dizisi olarak yayın hayatına başlayan İlişki Durumu: Karışık ile hayatımıza giren ve bir anda tüm standartları yerle bir eden Seren Şirince de geçtiğimiz yaz sezonunun ekranlara armağan ettiği yeteneklerden biri… Doğan oyunculuğu ve sempatik duruşu ile seyircinin kalbine girmeyi başaran Seren Şirince’nin ekran yolculuğu daha çok uzun olacak gibi!

 

İREM HELVACIOĞLU

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Öncesinde birçok işte yer alsa da Güneşin Kızları’nın “kötü kız”ı olarak hayatımıza giren ama zaman içinde seyircinin sempatisini kazanmayı başaran, yeteneğiyle de göz dolduran İrem Helvacıoğlu’nu kısa zamanda çok sevdik. Şu sıralar yeni projesiyle de adından söz ettirmeyi başaran İrem Helvacıoğlu’nun daha dolu dolu bir ekran kariyeri olacağını düşünüyoruz.

 

CEM BELEVİ

2015 yazı bize hangi oyuncuları hediye etmişti

Hali hazırda şarkıcı kimliğiyle tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Cem Belevi, geçtiğimiz yaz ekrana gelen İnadına Aşk ile oyunculukta da kendisini kanıtladı ve seyircinin gönlünde yer etmeyi başardı. Şimdilerde ise yeni projesi Rengarenk’in heyecanını yaşayan başarılı oyuncu ve şarkıcı sempatisi, yeteneği ile adından daha uzun süre söz ettirecektir!

 

noluyo.tv Tarafından hazırlanmıştır.

 

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle