GeriKelebek Keremcem sınıfı geçti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Keremcem sınıfı geçti

Keremcem sınıfı geçti
refid:3907744 ilişkili resim dosyası

"Nerelere Gideyim" adlı şarkısıyla adını duyuran ve rol aldığı "Aşk Oyunu" dizisi ile hayran kitlesini genişleten Keremcem, ilk büyük konserini geçtiğimiz pazar günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi. 3000’den fazla hayranının karşısına çıkan genç şarkıcının bu zorlu sınavını Kelebek izledi.

Yaklaşık bir yıl önce çıkardığı ilk albümü "Eylül"deki "Nerelere Gideyim" şarkısı ile adını duyuran Keremcem, hemen ardından "Aşk Oyunu" dizisinin romantik aşığı olarak karşımıza çıktı. Yıldızı giderek parlayan şarkıcı, ilk büyük konserini de geçen pazar Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi.

Yoğun ilgi üzerine salona sandalye takviyesi yapıldığından, 2500 koltuklu salonda 3000’den fazla kişi Keremcem’i izleme fırsatı buldu.

Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Keremcem, salonun hınca hınç dolmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi: "Daha yolun başındayım, ama aynı zamanda da çok sevildiğimin farkındayım. 3000’den fazla kişi şu anda burada beni izlemek için bekliyor. Ben mütevazı bir insanım, beni böyle sevdiler, böyle de devam edeceğim. İzleyiciler arasında çocuklar ve gençler ağırlıkta... Bu yaş grubu beni çok mutlu ediyor. Yaş ortalamasını yükseltmek gibi bir çabam yok. Onlar daha saf bir sevgiyle seviyorlar beni. Bu ilk büyük konserim ve beni yalnız bırakmadıkları için çok mutluyum."

YONCA EVCİMİK DE ORADAYDI

Sahneye diğer konserlerinde olduğu gibi takım elbise ile çıkarak "beyefendi" imajını koruyan şarkıcıyı izlemeye gelenlerin yaş ortalaması ağırlıklı olarak 6-17 arasında değişiyordu. Seden Gürel’le yaptığı düetle iyice hareketlenen hayranları, onun seslendirdiği yabancı şarkılara da mümkün olduğunca eşlik etmeye çalıştı.

Yaklaşık iki saat süren Keremcem konserini izlemeye gelenler arasında Yonca Evcimik de vardı. "Keremcem’i bir sanatçıdan ziyade aile fertlerinden biri gibi görüyoruz" diyen Evcimik, şunları söyledi: "Benim için bir müzisyenden ziyade bir dost, ailemden biri. Çok iyi bir çıkış yaptı. Onun kalıcı isimlerden olacağını düşünüyorum. Şu anda hayran kitlesinin çoğu çocuklardan oluşuyor. Eğer bir sanatçıya çocuklar sahip çıkarsa, onun sırtı yere gelmez. Bunun en iyi örneklerinden biri de benim."

HAYRANLARI NE DİYOR

Gülperi Derya: Kızlarım için buradayım. Çok terbiyeli, son derece cici bir çocuk.

Berent Günay: Çok seviyoruz onu. Hem yakışıklı hem de sesi güzel. Hayranlarının yaş ortalaması böyle kalmayacak. Yakında büyükler de burada olacak.

Tilbe Söz: Ailemi buraya ben getirdim. İzmit’ten sadece bu konser için geldik. Dizisini hiç kaçırmıyorum, çünkü onsuz bir hafta geçmiyor.

Dilek Korkmaz: Saygılı, efendi bir çocuk. Bana yakın geliyor, oğlum gibi... Kızımın odasının duvarları Keremcem posterleriyle süslü.

Bahar Ekin: Ölüyorum onun için! Çok tatlı biri, aşığım.

Semra Kutlubay: Nesli tükenmiş bir delikanlı! Sesi de güzel. Onu izlemeye torunlarla beraber geldik.

Mecile Tarık: Evladım gibi seviyorum onu. Yoksa bu yaşta ne işim var buralarda! Çocuklarımızın zoruyla gelmedik, çocuklarımızı biz getirdik.

Ecem Kurtoğlu: Gazetelerde çıkan bütün haberlerini topluyorum. Yasemin Ergene ile de gerçekten sevgili olmalarını istiyorum.

Kübra Ekşi: En beğendiğim özelliği, tam bir beyefendi oluşu. Ayrı bir havası var, diğer starlar gibi değil. Onun gibi bir sevgilim olmasını isterdim.

YASEMİN’İ DE SEVİYORLAR

"Aşk Oyunu" dizisinde sevgilisini canlandıran Yasemin Ergene, Keremcem’i bu büyük günde yalnız bırakmamıştı. Onu fark eden Keremcem hayranları da hep bir ağızdan "Yasemin" diye tezahürat yapmaya başladı. Bunun üzerine şarkıcı, sahneden "Bozuluyorum ama artık. Tamam Yasemin, kalk da bir görsünler seni" diye seslenmek zorunda kaldı. Bu arada sevenlerinin sahne önünde toplanması nedeniyle de zor anlar yaşayan Keremcem, konsere birkaç dakika ara vererek herkesin yerine dönmesini bekledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle