GeriKelebek Kendileri çiziyor kendileri giyiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kendileri çiziyor kendileri giyiyor

Bugüne kadar ünlü tasarımcıların giysileriyle galalarda ve davetlerde boy gösteren yıldızlar, artık kendi tasarımlarını giymeyi tercih ediyorlar. Usta tasarımcıların dostluğunu kaybetme pahasına soyundukları bu yeni iş kolu, ünlüleri fazlasıyla tatmin ediyor.

JENNİFER LOPEZ

Jennifer Lopez’in kendine bir meslek aramasına gerek var mıydı? Müzik dünyasında üne kavuştuktan sonra sinema dünyasının da göz bebeği oldu.

Fakat Jennifer Lopez moda dünyasında da adını duyurmak istedi. Kazanma hırsının sınırı olmayan Lopez, kendi adını taşıyan pançolarla ve şifon baby-doll elbiselerle tasarımcılıkta da rakiplerine fark atmayı başardı.

GWEN STEFANİ

Ünlü şarkıcılar, sinema oyuncuları hatta eski mankenler, ‘Giyim işinde biz de varız’ diyorlar. Bunlardan biri de genç şarkıcı Gwen Stefani.

Üç yıldan beri L.A.M.B. etiketiyle, kendisinin hazırladığı giysileri satışa sunuyor. Stefani, şarkıcılığa başlamadan önce moda tasarımcısı olmaya heveslenmiş.

Şimdi ise şarkıcılıktan kazandığı servet, onun moda işinde iddialı bir marka yaratmasını sağlamış.

JESSİCA SİMPSON

Genç sanatçının bir prensibi var: ‘Benim giyemeyeceğim tarzda modeller yaratmam!’ Princy adıyla satışa sunduğu jean kıyafetlerin en önemli özelliği işlemeli olmaları.

Demek ki, Jessica Simpson işlemeli jean takım giymekten hoşlanıyor. Örgü ceketler, kovboy çizmeleri Jessica’nın hayranlarının gardıroplarında yer alıyor.

BEYONCE KNOWLES

Ünlü şarkıcı Beyonce, tasarımcı annesi Tina ile birlikte bir butik açmış.

Mağazanın adı Dereon Evi. Beyonce’un büyükannesinin adını taşıyan mağazada ana kızın ortaklaşa yarattıkları modeller satılıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle