GeriKelebek Kehribar dizisi 5. son bölümde şok eden karşılaşma - izle
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kehribar dizisi 5. son bölümde şok eden karşılaşma - izle

Kehribar dizisi 5. son bölümde şok eden karşılaşma - izle

Kehribar bu hafta büyük ses getirecek 5.bölüm ile ekranlara geldi. Kehribar'da dün akşam Yarımcalı ailesinin huzurunu kaçıracak bir olay yaşandı. Orhan, yağhane baskınını ve kurşunlamayı kimin yaptığını öğrenince son kararını veriyor. İşte Kehribar 5. son bölümde yaşananlar.

Kehribar dizisi dün akşam 5. bölüm ile ekrana geldi. Cuma günlerinin yeni dizisi Kehribar'da heyecan dolu dakikalar yaşandı. Kehribar 5. son bölüdme izleyemedikleriniz ve dahası haberimizde.

Kehribar'da dün akşam yaşananlar; Leyla, Orhan'a Kemal'in onun oğlu olduğunu söyleyecekken, Kaan ve Adile'nin ziyareti ile sarsılır. Orhan, karısını ve çocuğunu kendi ailesinden bile saklamıştır. Adile, Musa'nın oyununda ki piyonlardan biri olarak Yarımcalı ailesinin huzurunu kaçıracaktır. Veli ve Sanem, yıllardır pay almayı bekledikleri mirastan umutlarını kesmeye başlarlar; Musa'nın aileyi dağıtma çabasına alet olurlar. Kaan ve Kemal karşılaştıkları ilk anda, sokak ortasında birbirlerine girerler. Olaylara şahit olan Bahar, karşısında duran genç ve yakışıklı adamın Orhan'ın oğlu olduğunu öğrenir. Orhan, yağhane baskınını ve kurşunlamayı kimlerin gerçekleştirdiğini öğrendiğinde, Musa'nın kalemini kırar. Bu sırada Başkomiser Yıldırım, işlenen cinayetlerin faillerine bir adım mesafededir. Orhan saldırmadan, Musa kendi savaşını başlatır. Arazi mafyasının başı olan Oğuz Doğu, tehlikeli bir biçimde Orhan'a yaklaşmaya başlamıştır. Ölüm bir kez daha burnunun dibine kadar yaklaştığı bu anda, Orhan'ın sırtını dayayacağı oğlu olacaktır.

KEHRİBAR SON BÖLÜM İZLE

Kehribar dizisi 5. son bölümde şok eden karşılaşma - izle

KEHRİBAR'DA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Orhan canı pahasına da olsa, sevdiğini, Leyla'yı ateşin içinden, ölümün pençesinden çıkarmak için çabalar. Ona pusu kuranları, Leyla'yı ölüm döşeğine yatıranları bulmak için yemin eder. Ölüm, Leyla'nın ve Orhan'ın yanı başında gezmektedir. Musa ve Cemil ise, kurdukları hain pusunun izlerini silmek için çabalarlar. Orhan, döndüğünden beri üst üste gelişen olaylar sonunda polisin de dikkatini çekmiştir. Organize suçlar bürosundan Başkomiser Yıldırım, hem Orhan'ı hem de Musa'yı ziyaret eder. Mudanya'nın ikiye bölünmesi yetmemiş, şimdi de polis devreye girmiştir. Orhan Yarımcalı'nın kestiği racon, her geçen gün efsaneleşerek büyür. Gemlik eşrafından, Yarımcalı'nın yanına yoldaş olarak gelenler olacaktır. Orhan, bir yandan Leyla'nın hayatı için endişe ederken bir yandan da pusuyu atanların peşinden gider, cenaze sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Kehribar dizisi 5. son bölümde şok eden karşılaşma - izle

KEHRİBAR 5.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle