GeriKelebek Kaza geçirdi seks hastası oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaza geçirdi seks hastası oldu

Kaza geçirdi seks hastası oldu
refid:13213866-spot ilişkili resim dosyası

ABD'de yaşayan 39 yaşındaki Joleen Baughman iki yıl önce bir trafik kazası geçirdi ve çok nadir görülen bir hastalığa yakalandı. Kazada pelvis bölgesindeki bir siniri zarar gören kadın, şimdi doyumsuz bir cinsel arzuyla mücadele ediyor.

 ABD'nin New Mexico eyaletinde yaşayan Huzursuz Genital Sendrom olarak adlandırılan hastalığa yakalanan evli ve iki çocuk annesi Joleen Baughman, otobüste otururken, evi süpürürken, eğilirken ve hatta sadece yürürken bile cinsel anlamda tahrik oluyor.

İki yıl önce meydaha gelen kazadan sonra ortaya çıkan ve nadir görülen durumla mücadele eden Baughman, "Bu şiddetli cinsel uyarılmaları hissetmeye başladım. Birden ortaya çıkıp beni tamamen etkisi altına alıyordu. Neredeyse gün boyu devam ediyordu. Neredeyse şoke olmuştum, çünkü bu seks yapmadığım zamanda oluyordu" diyen Baughman, başlarda kocasıyla bu durumdan çok şikayetçi olmadıklarını, ancak daha sonra bunun dayanılmaz bir hal aldığını anlatıyor.

Sonunda doktora başvuran kadın, bunun pelvis bölgesindeki bir sinirin zarar görmesi sonucu oluştuğunu öğrenmiş. tedavi görmeye devam eden kadın, bir an önce bu hastalıktan kurtulmak istiyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle