GeriKelebek Kayınpederinin otelinde düğün
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  16
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kayınpederinin otelinde düğün

Kayınpederinin otelinde düğün
refid:21587027 ilişkili resim dosyası

Uzun süre magazin gündemini meşgul eden Meltem Cumbul ile Ali Can Özbaş’ın düğünü damadın ailesine ait Aydın Kuşadası’ndaki otelinde yapıldı. Erol Özbaş, sürpriz nikâhı öğrendiğinde “Oğlum herhalde annesini özledi, o yüzden annesi yaşındaki bir kadınla evlendi” demiş, günlerce manşetlerden inmeyen bu sözlerin ardından “Meltem Cumbul gayet cici bir hanımefendi, ona saygım sonsuzdur” diyerek geliniyle arasındaki buzları eritmişti. Cumbul da gazetecilere alyansını göstererek bu sözlere yanıt vermişti.

Düğün için otel içi ve dışında olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Otelin dış bahçe giriş kapısı, iç kapı ve düğünün yapıldığı bahçe kapısında üç aşamalı güvenlik çemberi oluşturuldu. Fotoğraf makinesi taşıyan kimseye giriş izni verilmedi.

MELTEM CUMBUL'UN DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

BU BİRLİKTELİK ÇOK KONUŞULDU FOTO-GALERİ

Düğün için bugün sabah saatlerinden itibaren Meltem Cumbul’un arkadaşları otele gelmeye başladı. Katılanların arasında Yonca Evcimik, Yalan Dünya ve Çocuklar Duymasın dizilerinin bazı oyuncuları Meltem Cumbul’u mutlu gününde yalnız bırakmadı. İstanbul’da özel olarak hazırlanan beyaz bir elbise giyen Cumbul için İzmir’den özel kuaför getirilirdi. Düğün için otelin bahçesi özel olarak düzenlendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle