GeriKelebek Karşınızda 'Mars Kertenkelesi'
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  20
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karşınızda 'Mars Kertenkelesi'

Karşınızda 'Mars Kertenkelesi'
refid:29959335-spot ilişkili resim dosyası

İri gözlü ve tek boynuzlu, kertenkeleye benzeyen bir görüntü Mars’ı izleyen keşif aracının kameralarına yansıdı. ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin (NASA) Mars’a yolladığı Curiosity robotunun çektiği son görüntü yeni bir tartışma yarattı.

Metro.co.uk'ta yayınlanan habere göre, Waring önceki keşiflerinden birinde NASA’nın Mars’ta çektiği fotoğraflarda bir uzaylının bacağını gördüğünü iddia etmiş sonra yeşil nesnenin keşif aracının güç kablosu olduğu ortaya çıkmıştı. Waring, Mars fotoğraflarına bakarken ilginç yapılarda keşfettiğini fakat en önemli keşfinin kayanın arkasından keşif aracını izleyen küçük bir 'yaşam formu' olduğunu belirtiyor. ((Hürriyet))

ZAYIF VÜCUTLU, TEK GÖZLÜ!

Waring’in iddiasına göre bu canlının uzun tek bir gözü, iki uzun kolu ve zayıf bir vücudu var. Bacakları ise kayanın arkasında olduğundan görünür halde değil.

Karşınızda Mars Kertenkelesi

UFO uzmanı Scott Waring’e göre bu fotoğraf Mars’taki yaşamın kanıtı. Scott Waring aynı zamanda geçen ay Mars’ta çekilen fotoğraflarda koyu renk giyimli bir kadın gördüğünü iddia etmişti.

Karşınızda Mars Kertenkelesi

MARS'TA YAŞAYACAK GÖNÜLLÜLER ARANIYOR

MARS'IN YÜZEYİ

Mars'ın yüzeyindeki ağaç ve göller

Curiosity'nin sıradışı Mars fotoğrafları


Yorumları Göster
Yorumları Gizle