GeriKelebek Karagül dizisinin 119.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karagül dizisinin 119.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti!

Karagül dizisinin 119.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti!

Karagül'de bu akşam şoke edecek gelşmeler yaşanacak... Kendal, kendisini Şamverdi soyadından saymayan aile üyelerine neler yapacak? Kendal öfkesine yenik düşüp Rüzgar ve Ablası Maya'nın bulunduğu evi mi yıkacak? İşte Karagül yeni bölüm fragmanı...

Karagül 119. Bölüm fragmanıyla bomba gibi geliyor. Dizinin yeni bölümü olduça hareketli geçecek. Kendal 119. bölüme damgasını basacak. Öfkesinden kuduran Kendal ne yapacağına şaşıracak. Kadriye Hanım oğlu Kendal'la başa çıkamayınca onu Şamverdi soyadından reddeder. İşte Karagül 119. bölüm fragmanı

RÜZGAR VE MAYA YIKILAN EVDEN KURTULABİLECEK Mİ?

Kendal bir yandan Baran gibi, tüm hayatının bir yalan üzerine kurulu olduğunu duyduğu andan itibaren bu gerçekle yüzleşmeye çalışmaktadır.... Diğer yandan her geçen gün ve an finansal olarak biraz daha sıkışmaktadır. Kendisine karşı tavır alan ve sırtını dönen Kadriye ana başta olmak üzere Narin ve Ebru’ya bir ders vermek için evleri yıkma kararı alır... Ancak Kendal’ın hiçte aklında olmayan bir şekilde Maya ve Rüzgar yıkılan evin altında kalırlar. Narin, oğluna yeniden ulaşabilmek umuduyla aklına gelen her yolu denemeye devam etmektedir. Ancak Baran iki annesine karşı ördüğü duvarları bir türlü yıkamamaktadır. Maya ve Rüzgar’la beklenmedik bir şekilde bağlanan olaylar Baran’ın, Narin’e ve Ebru’ya olan tepkisini nasıl etkileyecek? Asım’ın tedavisi için kendilerini İstanbul’a atan Özlem ve Emine, bir yandan Asım için mücadele ederken diğer yandan İstanbul’un karmaşasıyla baş etmek zorunda kalacaklardır.

Karagül dizisinin 119.bölüm fragmanı izleyenleri şoke etti


Alimden zalim, zalimden alim doğarmış diyen Kendal'ın annesi Kadriye oğlunu Şamverdi soyadından reddeder.  Bunun üzerine Kendal, ben başlattım ben bitiririm diyerek öfkesine hakim olamaz. Özlem ve Emine'yi yeni bir yolculuk heyecanın sarar. Emine ve Özlem İstanbul'a giderler.
Kendal'ın öfkesi öz yeğenlerine zarar verecek kadar çoğalır. Rüzgar ve Maya'nın içinde bulunduğu evi yıkmaya başlarlar. Maya ve Rüzgar bu evden nasıl kurtulacak?

 KARAGÜL 119. BÖLÜM FRAGMANI!KARAGÜL 118. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kendal’ın bu kez Asım konusunda suçsuzluğu ortaya çıktı. Ortalığın sakinleşmesini bekleyen Gülizar, yemininden dönmez ve Şamverdilere cehennem azabı yaşatmaya devam etti. Kendal’dan intikam almak ve isteklerini yerine getirtmek için konağın en masumu olan Asım’ı kaçırdı.Babasının kendisini kurtarmak için gelmeyeceğinden emin olan Asım, kendisi kaçtı fakat Asım’ın sonu, Şamverdiler için yeni bir acının kapısını araladı. Oğlunun peşine düşen Emine, ortalığı birbirine kattı. Oğlunu bulmak için her yolu deneyen Emine, Asım’ın hazin sonuna kendi gözleriyle şahitlik etti. Ada ve Nazlı arasında gerginlik tırmanmaya devam ederken, Nazlı’nın abisi Baran’ın rahat bırakmadı ve açık ve gizli olarak tehditlerine devam etti.

KARAGÜL 118. BÖLÜM FRAGMANI!


Yorumları Göster
Yorumları Gizle