GeriKelebek Karadan ve denizden kapattılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Karadan ve denizden kapattılar

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın kızı Hande ile işadamı Mehmet Gamgam'ın Sepetçiler Kasrı’nda düzenlediği davette de basın içeri alınmadı, çevrede kuş uçurtulmadı.

Gamak Makina’nın veliahtı Mehmet Gamgam ile Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın kızı Hande Yıldırım, geçen çarşamba günü aile üyelerinin katıldığı bir törenle İstanbul Four Seasons Otel’de nişanlandılar. Nişan fotoğrafları, Aziz Yıldırım’ın isteği üzerine basına verilmedi. Aradan bir hafta geçmeden bu kez Sepetçiler Kasrı’nda bir davet daha düzenlendi. Bu davetin konukları ise nişanlı çiftin yakın arkadaşlarıydı. Bu davette de gazeteciler içeri alınmadı. Daveti organize edenler, Başkan Yıldırım’ın talimatı doğrultusunda deniz kıyısındaki Sepetçiler Kasrı’nı karadan ve denizden ablukaya alarak içeri davetli harici kimsenin girmesine izin vermedi.

100 bin dolara poz veririm

Aziz Yıldırım, önceki akşam kardeşleri ve takım yöneticileri ile gittiği Günay Restoran’da, kızının nişanında olduğu gibi yine objektiflerden uzak durdu. Yıldırım, gazetecilere ‘Kulübe 100 bin dolar yatırın, size istediğiniz pozu veririm. Yoksa çektirmem’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle