GeriKelebek Kara Sevda 20. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kara Sevda 20. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

Kara Sevda 20. yeni bölüm fragmanı yayında! - izle

Kara Sevda 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümüyle izleyenlerine heyecan dolu dakikalar yaşatan Kara Sevda'nın yeni bölümünde neler olacağı merak konusu. Aşk ve intikam yüklü senaryosu ile izleyenlerini ekran başına kilitleyen Kara Sevda dizisinin 20. bölüm fragmanı haberimizde.

Başrollerini ekranların başarılı isimlerinden Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı fenomen dizi Kara Sevda muhteşem bir yeni bölüm ile bu akşam ekranlardaydı. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi için yine heyecan doruktaydı. Her bölümünde olduğu gibi son bölümüne de izleyen herkesi ekran başına kilitledi.

Muhteşem bir final ile sonlanan dizinin son bölümünün ardından 20. bölümü merak konusu oldu. Kara Sevda’nın yeni bölümünde neler olacak? Kara Sevda 20. bölüm fragmanı yayınlandı.

KARA SEVDA 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kara Sevda 19. son bölüm özeti

Kemal ve Nihan'ın “o gece”nin üstündeki sır perdesine dair en kuvvetli bağlantısı olan Karen'in ölümü her ikisini de derinden etkiler. İkisinde de ayrı ayrı sorgulamalara neden olur. Cinayeti Karen'in kocasının üstlenmesi ise bu cinayette Emir’in parmağı olduğunun açık ilanı gibidir. Kemal, “o gece” araştırmasının gittikçe daha tehlikeli bir hal almaya başlamasından rahatsız, Nihan'a araştırmalarını durdurmalarını ve birbirlerinden de uzak kalmalarını söyler.

Nihan ayrı olma fikriyle sarsılsa da kabullenmekten başka şansı yoktur. Kemalin amacı ise Nihan'ı araştırmadan ve tehlikelerden uzak tutmaktır, Nihan'a söylemeden araştırmalarına Zehir'le birlikte devam eder. Nihan, Kemalden uzakta olmanın acısıyla zor günler geçirir. Kemal Nihan'a bir seçenek sunar. Bu ilişkinin gönül rahatlığıyla yürümesinin artık tek bir yolu vardır.

Kemal, Karen'ın kocası Taner'in de Emir'in bir oyununa çekildiğinden emin, Taner'den Emir'i koruduğunu itiraf etmesi ve yeni ipuçları bulmak için bir plan yapar. Planının sonunda onu sürpriz biri beklemektedir. Tarık ise birini öldürmüş olmanın etkisiyle dağılmıştır, Banu'ya daha çok sığınır. Sezinlerin evindeyse Zeynep'in yerini sağlamlaştırma çalışmaları devam etmektedir. Zeynep, bir düğün talebiyle çıkar karşılarına. Bu talep Vildan'ı delirtse de, gerçekleşir.

Tek sorun, Zeynep'in yalnız olmasıdır. Zeynep, ailesini düğüne gelmeleri için iknaya çalışır. Kemal dahil bütün ailesi bunu reddeder. Ama düğün günü Kemal fikrini değiştirmek zorunda kalır. Düğün gecesi, Kemal kuracağı şaşırtıcı bir bağlantıyla cinayet düğümünü çözmeye adım adım yaklaşır. Karen'in katiline artık bir adres uzaklığındadır.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle