GeriKelebek Kalbim Ege'de Kaldı izle 12. yeni bölümde Mustafa vuruluyor | Kanal D
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kalbim Ege'de Kaldı izle 12. yeni bölümde Mustafa vuruluyor | Kanal D

Kalbim Ege'de Kaldı izle 12. yeni bölümde Mustafa vuruluyor | Kanal D
refid:30024165-spot ilişkili resim dosyası

Mustafa vuruluyor... Mustafa, Zeliş’in Yaman’la nikah masasına oturduğu anlarda sırtından vurulur. Sevdiği adamın yanında olamayan Zeliş artık gerçekleri görebilecek mi? Kalbim Ege'de Kaldı 12.yeni bölümüyle bu akşam Kanal D'de izlenebilecek...

Zeliş'in nikahına giden Mustafa, kurşunlara hedef oluyor ve ölümle burun buruna geliyor! Mustafa'nın vurulmasıyla herkes büyük bir şok ve acı yaşıyor! Mustafa, hayata yeniden gözlerini açabilecek mi? Zeliş’in sevgisi, Mustafa’yı hayatta tutmaya yetecek mi?

Kalbim Ege'de Kaldı 12.Bölüm Çarşamba 20:00'de Kanal D'de.

DİZİNİN GENEL KONUSU

Zeliş ve Mustafa birbirine tamamen zıt iki kutup olsa da çok önemli bir ortak noktaları vardır, oda Iraz Nene’dir. Iraz Nene, 1970 Yılı Gediz Depremi’nde iki tane kız çocuk evlat edinir. Kızları büyüyünce iki delikanlı ile evlenir. Ancak iki bacanak günün birinde birbirlerine düşman olurlar. Nedeni ise paradır. Iraz Nine’nin bu düşmanlığa son verecek bir fikri vardır oda bu iki düşman ailenin çocukları olan Zeşil ve Mustafa’nın evlenmesidir.Iraz Nene’nin kendince bulduğu bu fikir Yaman Eryaman köye gelmesi ile bambaşka bir boyut kazanır. Zeliş ile Yaman arasında başlayan aşk sonucunda Mustafa gerçeği anlayacak, Zeliş’i kendine geri döndürmek için büyük bir mücadele verecektir.

Kalbim Egede Kaldı izle 12. yeni bölümde Mustafa vuruluyor | Kanal D

KALBİM EGEDE KALDI 12.YENİ BÖLÜM FRAGMANI VE TÜM BÖLÜMLER

YAZ DİZİLERİ NEREDE ÇEKİLİYOR (2015)

ALPER SALDIRAN-MUSTAFA MUSTAFA

Kürük Ali ile Emine’nin 28 yaşındaki oğludur. Ailenin tek erkek çocuğudur. Mustafa serseri ruhlu, hayta, çapkın ve fena halde yakışıklı bir adamdır. Mustafa'nın en iyi bildiği şey kadınlardır. Çevresinde aşk doktoru diye nam salmışlığı bile vardır. Zeki bir adamdır Mustafa ama Kitap okumaz, film seyretmez, politikadan anlamaz ve haliyle biraz cahildir. Nasıl ki Mustafa Zeliş'i bambaşka bir kadın haline getirecek, o da Zeliş sayesinde değişecek, sürdürdüğü hayatın manasızlığının farkına varacak, adam olmaya karar verecektir.

OYA UNUSTASI-ZELİŞ ZELİŞ

Gıpgıp Osman'la Hatice'nin 25 yaşındaki kızıdır. Zeliş gözlüklü, pek alımlı olmayan, sarsak, biraz da erkek gibi bir kızdır. Son derece zekidir, zehir gibi cin fikirlidir ve çok çalışkandır. Kadın-erkek ilişkilerinde hiç başarılı değildir. Zeliş, umutsuz bir şekilde patronu Yaman Eryaman'a aşıktır. Aksi ve inatçıdır. Son derece şefkatli ve iyi bir kız olmasına karşın, empati yeteneğinden yoksundur. Kibirlidir, aptal insanlara tahammül edemez. Kıt zekalarıyla alay eder.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle