GeriKelebek Kadınları mutluluktan bayıltmanın sırları
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kadınları mutluluktan bayıltmanın sırları

Üsküdar Kaymakamı Saim Saffet Karahisarlı’nın eşi Fatma Karahisarlı, içinde hediye hikayeleri bulunan ‘Aç Bakalım Beğenecek misin?’ adlı kitabıyla, erkeklere kadınları mutluluktan bayıltmanın sırlarını verdiğini söyledi.

Kadınların yaşamında hediye almanın çok önemli bir yer tuttuğunu söyleyen yazar Fatma Karahisarlı, ‘Bir kırmızı gülün bile, kadının dünyasında nasıl büyük anlamlar taşıdığını öğrenen erkekler, artık küçücük hediyelerle kadınları mutluluktan bayıltabilecek’ dedi.

BİR TATLI SÖZ YETER

Kitabında kadınları gözlemleyerek erkeklere ipucu verdiğini ifade eden Karahisarlı, ‘Kitap bittiğinde bir de baktım ki bilmeden aslında erkeklere önemli ipuçları veren bir kitap yazmışım. Akıllı erkekler bu kitabı okur ve kadının kalbini kazanmanın yolunun neden bazen bir demet çiçekten geçtiğini anlarlar’ dedi.

Öğretmen okulunu, ardından da hukuk fakültesini bitiren Karahisarlı, yaşamı boyunca iyi bir anne, iyi bir eş, çocuklara sevgiyle yaklaşan bir öğretmen, adil bir avukat ve topluma iyi mesajlar veren bir yazar olmaya itina ettiğini belirterek, şunları söyledi:

‘Bu üçüncü kitabım. Satırlar arasında kadınların duygu yüklü ve gizemli dünyasını ortaya koymaya çalıştım. Bazen bir kadın kalbini kazanmanın yolu çok küçücük bir hediyeden, bir tatlı sözden geçer. Bunu anlamayan erkekler bu kitabı okusunlar’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle