GeriKelebek Kaderimde Türk'le evlenmek varmış
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  48
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kaderimde Türk'le evlenmek varmış

Kaderimde Türk'le evlenmek varmış
refid:5003271 ilişkili resim dosyası

Geçen yıl Budapeşte Grand Prix'inde tanıdığı spor spikeri Burcu Esmersoy'a aşık olan ve kısa sürede evlenen Ferrari Takımı'nın Reklam Müdürü Massimo Cusimano, ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu.

Geçen yıl Budapeşte Grand Prix’inde tanıdığı spor spikeri Burcu Esmersoy’a aşık olan ve kısa sürede evlenen Ferrari Takımının Reklam Müdürü Massimo Cusimano “ Kaderimde bir Türk’le evlenmek varmış. Çünkü ben bu ülkeye 11 yaşımda geldim ve tam 3.5 yıl kalarak çocukluğumun en güzel günlerini geçirdim” diyor.

/images/100/0x0/55eae033f018fbb8f89c4fe9
İstanbul Park’ta ki Padok’ta Ferrari’nin Felibe Massa ile Zaferini ekiple birlikte şampanya içerek kutlayan Massimo Cusimano “ Yabancı Damat” ve “Enişte” unvanlarından büyük keyif aldığını belirterek “ Öylesine mutluyum ki Burcu bana aşkların en güzelini verdi” değerlendirmesinde bulunuyor. Massimo küçük bir ayrıntıya girerek “ Bu ülkeyi ben daha Burcu’yu tanımadan sevmiştim. Ben 11 yaşındayken General olan babam İzmir NATO Karargahına tayin olmuştu. Tam 3.5 yıl kaldık Türkiye’de . O dönemde Türkçe de öğrenmiştim. Zamanla unuttum ama Burcu hayatıma girince tekrar Türkçem geri gelmeye başladı” diyor.

Ferrari Takımının “En Yakışıklısı” olarak kabul edilen “Yabancı Damat” Massimo Cusimano yoğun Formula 1 programı yüzünden sık sık evinden uzak kaldığı ayrıca “ İkinci vatanım” dediği Türkiye’ye sık sık gelememasinden şikayetçi.

Ferrari’nin üstünlüğünü İstanbul’daki Massa zaferi ve Schumacher’in üçüncülüğü ile kanıtladığını söyleyen Enişte Cusimano “ Son gülen biz olacağız.Kimsenin kuşkusu olmasın” mesajını da verdi.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle