GeriKelebek Jon Kennedy
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jon Kennedy

23,50 TL

Roxy’ye elektronik İngiltere çıkartması! İngiltere’den bir Trip-hop gece daha yine Roxy’de! Geldiği Stockport kentindeki tüm nüfusun en yetenekli üç kişisinin müzikle uğraşanı olarak tanımlanan Jon Kennedy, 25 Şubat Cuma gecesi Roxy’de canlı performansıyla sahnede olacak.

Trip-Hop, Electronica müziğin İngiltere’deki yükselen isimlerinden biri olarak görülen Kennedy, ‘14’ isimli son albümüyle zihnindeki tüm funk, soul, hip hop, caz ve indie-rock tonlarını zekice bir araya getirmesiyle tanınıyor. Sahnedeki coşkusu bulaşıcı müzisyenlerden biri olan Kennedy’nin her performansından sonra dinleyicilerinin yüzünde bıraktığı tebessüm ise unutulmaz saatler yaşattığının bir kanıtı. Peter Frampton, Electric Light Orchestra, David Essex gibi dünyaca ünlü isimlerden etkilendiğini söyleyen Jon Kennedy, bu birikimlerini Bonobo, Future Loop Generation gibi ünlü gruplara yaptığı ‘remix’lere de yansıtıyor.

Canlı performansları öncesinde saatlerce çalışan Kennedy’nin 25 Şubat Cuma gecesi gerçekleşecek olan Roxy performansında kim bilir hangi sürprizler bizler için hazırlanmış olacak! Dört gözle bekliyoruz...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle