GeriKelebek JLo ve Beyonce samuray oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

JLo ve Beyonce samuray oldu

Jennifer Lopez, Beyonce Knowles ve David Beckham, Pepsi’nin ‘Samurai’ reklamında buluştular. Müzik ve futbol dünyasının üç ünlü isminin oynadığı reklam filmi, Lopez ve Beyonce’un dövüş sahneleriyle dikkat çekiyor.

Pepsi, 2005 başında Hong Kong’da çektiği reklam filminde yine kuralı bozmadı ve bir kez daha ünlü isimleri biraraya getirdi. Real Madrid’de oynayan ünlü futbolcu David Beckham, ilk kez bu reklamda futbol dünyasının dışındaki ünlülerle buluştu. Daha önce Britney Spears, Pink ve Enrique İglesias’la Pepsi’nin reklamında gladyötürü canlandıran Beyonce Knowles’a Beckham dışında Jennifer Lopez eşlik etti. Bu, Jennifer Lopez’in ilk Pepsi reklamı.

Tarsem Singh’in yönettiği ‘Samurai’ reklam filmi, iki maskeli Kendo ustasının Uzakdoğu sanatları antrenmanıyla başlıyor. Antrenman bitiminde maskelerini çıkaran savaşçıların, Lopez ve Beyonce olduğu anlaşılıyor. Kızlar daha sonra gizli bir göreve gönderiliyorlar.

Girdikleri kulüpte Pepsi ısmarlayan kızların etrafı bir çete tarafından sarılıyor. Gizemli bir yabancının seyrettiği kızlar, Uzakdoğu sanatı güçlerini kullanarak çeteye meydan okuyor. Dövüşün sonunda kızlara yaklaşan gizemli yabancının David Beckham olduğu ortaya çıkıyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle