GeriKelebek Jennifer tam Brad’in tipi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jennifer tam Brad’in tipi

Brad Pitt, karısından boşandı boşanacak diye sevinenler yanılıyor. Ünlü aktörün, eşine döneceğini düşünenler, bu iddialarını geçmişe bakarak ispatlıyorlar: Jennifer tam Brad’in tipi!

Yakışıklı aktör Brad Pitt’in, eşi Jennifer Aniston ile aldığı ‘boşanma kararı’ birçok hayranını sevindirdi. Yine de çiftin cephesinden gelen son haberler, sevinmek için acele ettiklerini gösteriyor.

Hollywood’da söylenenlere bakılırsa, Brad Pitt, Jennifer Aniston’un eve geri dönmesini istiyor ve ortak dostlarından yardım talebinde bulunuyormuş. Aktörün büyükannesi de ‘Torunumla Jennifer birbirlerini çok seviyorlar, onlar ayrı kalamaz’ diyor.

Eğer bu iddialar doğru çıkarsa, aktörün genç kız hayranları çok üzülecek. Ama bu kez sevinen 41 yaşındaki, babalık özlemiyle yanıp tutuşan Brad Pitt olacak.

HEPSİ VE FAZLASI JEN’DE

Brad Pitt, çok genç yaşta girdiği sinema dünyasında genellikle rol arkadaşlarıyla flört etti. Peki Brad Pitt nasıl tipte kadınlardan hoşlanıyor dersiniz?

- Oyuncu olacak.

- Yaşı kendisinden küçük olacak.

- Gösterişten ve eğlence yerlerinde sabahlamaktan hoşlanmayacak.

Bu özelliklerin hepsi ve daha fazlası da Jennifer Aniston da olduğuna göre, gelecegi görmek için kahin olmak gerekmiyor.

Shalane McCall

Brad Pitt, genç rol arkadaşıyla birkaç ay flört etti. Birbirlerinden çok hoşlanmışlardı ama ilişkileri yazık ki uzun ömürlü olmadı.


Genç kız, Los Angeles havaalanında bir kiralık taksi şirketinde çalışırken Brad Pitt, kendisine çıkma teklifinde bulundu. Beraberlikleri bir yıl ara vererek, toplam üç yıl sürdü.

Juliette Lewis

‘Too Young To Die’ filminde başrolleri paylaştıktan sonra, tam üç yıl birlikte yaşadılar. O tarihte Juliette Lewis daha 16, Brad Pitt ise 27 yaşındaydı.

Gwyneth Paltrow

1995 yılında ‘Seven’ filminin setinde aşık oldular. Genç aktör, ‘Meleğim’ dediği sevgilisine kendi tasarımı bir yüzükle evlenme bile teklif etti.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle