GeriKelebek Jackson’a bir darbe de eski karısı Debbie’den
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Jackson’a bir darbe de eski karısı Debbie’den

Bir çocuğu taciz etmekle suçlanan ünlü pop yıldızı Michael Jackson’a karşı görgü tanığı olarak ifade vereceklerin arasında, eski eşi Debbie Rowe da yer alıyor.

Otuz yedi yaşındaki Debbie Rowe, Michael Jackson’ın iki çocuğu, Prince ve Paris’in annesi. Debbie Rowe, suçlamayı getiren savcılığın görgü tanıkları listesinde yer alıyor.

Jackson’a yönelik suçlamaların ardından, eski bir hemşire olan Debbie Rowe, çocuklarının velayeti için davacı olmuştu. Ancak, ünlü yıldızın ikinci eşi olan Debbie Rowe, Michael Jackson ile boşanırken yaptığı anlaşmada çocukların velayeti hakkından vazgeçmişti. Rowe’un, Jackson’ın ‘tuhaf’ yaşam tarzı ve alışkanlıkları ile ilgili olarak ve ünlü yıldıza zarar verebilecek ifade verebileceği belirtiliyor.

Jackson’ın ilk karısı olan Rock N Roll Kralı Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley’in ise görgü tanığı olarak ifade verip vermeyeceği henüz bilinmiyor. Presley, bir keresinde, ‘Michael yatmadan önce makyaj yapıyor. Sanki bir kadınla yatıyor gibiyim’ demişti.

Pop yıldızı, iki yıl önce, California’daki Neverland Çiftliği’nde, 13 yaşındaki bir çocuğa alkol vermek ve tacizde bulunmakla suçlanıyor. Jackson, masum olduğunu ve adalete güvendiğini belirtiyor. Jackson, suçlu bulunması halinde, 24 yıl hapis cezasına çarptırılabilecek.

Santa Maria’daki mahkeme sürecinde halen jüri üyeliğine aday olanlar taramadan geçiriliyor.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle