GeriKelebek İyi saatte olsunlar Majesteleri
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İyi saatte olsunlar Majesteleri

İyi saatte olsunlar Majesteleri
refid:21304568 ilişkili resim dosyası

İngiltere’nin kraliyet varisi Prens Harry’nin The Sun tarafından yayımlanan çıplak fotoğrafları geçen hafta dünya gündemine damgasını vurdu. Fotoğrafların, 27 yaşındaki prensin Las Vegas’ta tatilde arkadaşlarıyla çıplak eğlenirken, telefon kamerasıyla çekildiği tahmin ediliyor. Harry, kraliyetin ‘problem çocuğu’ ilan edildi. Ancak bu konuda ciddi rakipleri var: Dünyanın mavi kana mensup diğer genç prens ve prenseslerinin de sabıka kaydı bir hayli kabarık

Lihtenştayn’ın playboyu
PRENS WENZESLAUS

‘Mini ülke’ Lihtenştayn’ın adını kimileri Prens Wenzeslaus sayesinde duydu. Çünkü 37 yaşındaki prens, 2003-2006’da Brezilyalı top model Adriana Lima’yla aşk yaşadı. ‘Playboy Prens’, babası Prens Philip Erasmus’un bir iç çamaşırı modelini gelin olarak istememesi nedeniyle, üç yıllık beraberliğini bitirdi.

Çıplak modele aşık
PRENS CARL-PHILIP

İsveç Prensi Carl-Philip’in sorunu kız arkadaşı Sofia Hellqvist’in kariyeri. 24 yaşındaki güzel, bir iç çamaşırı modeli... 2004’te erkek dergisi Slitz’e piton yılanına sarılarak verdiği yarı çıplak pozlarıyla tanınıyor.

PRENS DEĞİL
SOKAK SERSERİSİ

Las Vegas’ta arkadaşlarıyla ‘striptizcilik oynayan’ Prens Harry, henüz 27 yaşında beşinci büyük skandalına imza atmış oldu. Uyuşturucu kullanımından, Nazi kostümüyle dans etmeye ve hatta bar çıkışında gazeteci dövmeye kadar genç prensin geçmişinde pek çok olay var.

15 yaş büyük sevgiliyle yaşıyor
PRENSES CASIRAGHI

Monaco Prensesi Charlotte Casiraghi kendisinden 15 yaş büyük bir oyuncuyla aşk yaşadığı için eleştiriliyor. Fas asıllı Fransız oyuncu Gad Elmaleh’in Paris’teki evine taşındı.

Top modellere sarkıntılık ve kavga
PRENS CASIRAGHI

Monaco’nun veliahtı Pierre Casiraghi’nin vukuatıysa New York’tan: Geçen şubat ayında ‘Double Seven’ adlı kulübe giden Prens Pierre, işadamı Adam Hock’un masasındaki top modellere asıldı. Hock’tan dayak yedi, dava sürüyor.

Ya obez ya anoreksik
PRENSES VICTORIA

İsveç veliahtı Victoria, ‘obez prenses’ olarak anılıyordu. 1996’da zayıfladı ama bu kez de anoreksiya hastalığına yakalandı. Tedavi için Amerika’ya yollandı. İsveç’e döndüğünde formunu korumak için Daniel Westling adlı özel bir spor hocasıyla anlaştı. Ama bu kez de hocasına aşık oldu. 2010’da evlendiler.

Yaşlı yıldız takıntısı var
PRENS AZİM

Brunei Prensi Azim’in takıntısıysa olgun kadınlar. En büyük kara sevdası ise Mick Jagger’ın eski eşi Jerry Hall. Hall’u, Londra West End’de ‘The Graduate’ adlı oyunu sergilerken sahnede çıplak gören Prens, o günden sonra eski top modele sürekli gerdanlık, bilezik gibi hediyeler yollamaya başladı.


 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle