GeriKelebek İsteyen sevgilisine şarkı veya şiir söyleyecek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İsteyen sevgilisine şarkı veya şiir söyleyecek

En popüler şarkılar arasından ‘duruma uygun’ bir tanesini seçenler, stüdyoya girip söylüyor, sevgilisi için özel bir albüm hazırlıyor. Şu ana kadar bu Sevgililer Günü hediyesine en çok kadınlar ilgi göstermiş.

Sevgililer Günü için en ilginç hediyelerden birini, Purple DT şirketi hazırladı. İsteyenler profesyonel bir şarkıcı gibi stüdyoya giriyor, seçtiği şarkı ya da şiiri okuyor, albüm kapağı için poz veriyor. Stüdyo, sadece sevgiliniz için yapılmış tek şarkılık albümü elinize tutuşturuyor.

Önce www.purpledt.com adresinden randevu alıyor, yarım saatlik albüm çalışmanız için stüdyoya giriyorsunuz. İsteyen kendi şiirini de okuyabiliyor, bunun için de en uygun fon müziği önerileri var.

Stüdyoda, müzik direktörü, şirket ortağı Arda Kayıhan tarafından profesyonel bir şarkıcı gibi yönlendiriliyorsunuz. Daha önce banyoda bile şarkı söylememiş olabilirsiniz ama önemi yok. Karşınızdaki ekrandan Karaoke yöntemiyle şarkının sözleri akıyor. İki tekrar yaptıktan sonra stüdyodaki işiniz bitiyor, siz albüm kapağı için poz verirken, kayıttaki sesiniz teknik işlemlerden geçiyor. Purple DT’nin ortaklarından Bora Bozkurt’un deyişiyle en kötü ses bile en azından dinlenebilir hale geliyor.

İsteyenler kendi fotoğrafları yerine çift halinde çekilmiş olan fotoğraflarını da bastırabiliyor. Kapak için sunulan beş alternatiften birini seçtikten sonra işiniz bitiyor. 12 Şubat’ta albümünüzü alabilir ya da kurye ile sevgilinize gönderilmesini isteyebilirsiniz.

Purple DT kurye sistemini özellikle arası bozuk sevgililer için uyguluyor. Şimdiye kadar yapılan tercihlerde, Esmeray’dan Unutama Beni, Kayahan’dan Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi ve Mirkelam’dan Unutulmaz şarkılarının önde gidiyor olması kuryelere çok iş düşeceğini gösteriyor. Mutlu aşıklar ise, Candan Erçetin’den Melek, Sezen Aksu’dan Sarışınım, Ajda Pekkan’dan Kimler Geldi Kimler Geçti şarkılarına ilgi gösteriyorlar.

Albümünüzden memnun kalmadığınız ya da size verilen yarım saatlik süreyi uzatmak istediğiniz takdirde, saat başına normal ücret olan KDV hariç 65 YTL’nin yarısına çalışmalara yeniden başlayabiliyorsunuz.

Randevuyu internetten alamayanlar ya da 14 Şubat sabahı harekete geçmek isteyen son dakikacılar için Tel: 0212 297 34 79. Kocatepe Mahallesi Taksim Caddesi Bahçetepe İşhanı No: 49/2 Taksim İstanbul.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle