GeriKelebek İşte Tuğçe’nin vaftiz töreni
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  51
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşte Tuğçe’nin vaftiz töreni

Atina’da dinini değiştirip evlenen manken Tuğçe Kazaz’ın vaftiz fotoğraflarını Doğan Haber Ajansı (DHA) ele geçirdi. Yunanlı aktör Yorgo Seitaridis ile evlenen ve Hıristiyanlığı seçen manken Tuğçe Kazaz’ın, vaftiz töreni fotoğrafları ortaya çıktı.

Deniz kenarında bulunan Ayios Nikolaos Kilisesi’nden Peder Promodoras tarafından yönetilen tören sonrası ‘Maria’ adını alan Tuğçe Kazaz, denize girerek Hıristiyan oldu. Tuğçe Kazaz’ı vaftiz eden papaz Promodoras ‘Sade bir törendi, sadece damadın ailesinden bir kaç kişi vardı. Deniz kenarında olan kilise adettir. Vaftiz olacak kişi denize girer. Tuğçe’de denize girip vaftiz oldu’ dedi.

Kazaz, Seitaridis çiftinin önümüzdeki günlerde İstanbul’a geleceği ve ortak bir filmde oynayacakları ileri sürüldü. İddiaya göre Kazaz, Hıristiyanlığı seçtiği için kendisine tepki göstererek düğüne gelmeyen ailesi ile konuşacak ve aldığı kararın doğruluğu hakkında ailesini ikna etmeye çalışacak.

Tuğçe Kazaz’ın din değiştirip evlenmesi ailesini üzdü. Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’ndeki yazlık evlerine kapanan ailenin komşuları, Tuğçe’nin babaannesi Huriye Kazaz’ın da üzüntüden kalp krizi geçirdiğini söyledi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle