GeriKelebek İstanbul Sokakları dizisinden yeni fragmanlar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul Sokakları dizisinden yeni fragmanlar

İstanbul Sokakları dizisinden yeni fragmanlar

Show TV'de yayınlanmaya başlayacak olan İstanbul Sokakları yeni bir fragman daha yayınladı. Fragmanda dizinin ana karakteri Nazlı'nın yaşadığı sağlık problemlerinden sahneler yayınlandı. Peki doğuştan kalp büyümesi hastalığı olan Nazlı uygun kalbi bulabilecek mi? İşte İstanbul Sokakları birinci bölüm fragmanı

İstanbul Sokakları dizisi yayına girmeden önce ard arda fragmanlar yayınlandı. Peki İstanbul Sokakları dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? İstanbul Sokakları hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik.

Show TV'de yayınlanacak İstanbul Sokakları dizisinin başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda iseDerya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor.

GENEL HİKAYE:

Nazlı doğuştan kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir.

Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fırat'la tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir.

İşte tam da bu anda Nazlı'nın babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlı'nın durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans elde etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat'a koşar. Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlı'yla Fırat'ın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir...

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle