GeriKelebek İstanbul Sokakları yeni bölüm fragmanı ile izleyenleri duygulandıracak
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbul Sokakları yeni bölüm fragmanı ile izleyenleri duygulandıracak

İstanbul Sokakları yeni bölüm fragmanı ile izleyenleri duygulandıracak

İstanbul Sokakları'nın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbul Sokakları'nın yayınlanan 2.bölüm fragmanında şoke eden gelişmeler yaşanıyor. Dizinin yeni bölümüne Nazlı damgasını vuracak. İşte İstanbul Sokakları 2.bölüm fragmanı..

İstanbul Sokakları dizisi duygusal bir bölümle ekranlara geliyor. Doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığı ile uğraşan Nazlı'nın yaşadıkları izleyenleri çok duygulandıracak. İşte İstanbul Sokakları 2.bölüm fragmanında yaşanacaklar.

İstanbul Sokakları'nın başrollerini; Gizem Karaca, Caner Cindoruk, Rıza Kocaoğlu ve Naz Elmas paylaşıyor. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda ise Derya Alabora, Mehmet Çevik, Yıldız Kültür, Mine Teber ve Sitare Akbaş yer alıyor.

GERİYE KALAN TEK GERÇEK NAZLI VE FIRAT'IN ÖLÜMSÜZ AŞKI!

Nazlı doğuştan itibaren kalp büyümesi hastalığından muzdarip, 24 yaşında güzeller güzeli bir kızdır. Hastalığının tek çaresi kalp nakli yapılmasıdır. Lakin bu gerçeği bir tek babası bilmekte fakat kızına nakledilecek bir kalp bulamadığı için ona söyleyememektedir. Tam da bu sırada bir inşaat şirketinin sahibi olan Fırat'la tanışır. Birbirlerine aşık olurlar. Ancak onların aşkı en acı ve talihsiz olanıdır. Nazlı ve Fırat aşk dolu tek bir gecenin sonunda ayrılmak zorunda kalır. Çünkü Nazlı bir gün önce kalp nakli yapılmazsa öleceğini öğrenmiştir. İşte tam da bu anda Nazlının babası Refik’in aklına bir fikir gelir; kızını yaşatmak için katil olmayı göze alacaktır. Hem kendini hem de daha önceden Nazlının durumuna üzülüp kalbini bağışlamış olan patronu Şükriye hanımı öldürmek için bilerek bir araba kazası yapar. Arabanın frenleriyle oynamıştır. Nazlı ikinci bir şans ele etmiş olmanın verdiği heyecanla hemen aşık olduğu adama yani Fırat'a koşar. Oysa ki aşkları daha da imkansız hale gelmiştir. Sonunda kazananı olmayan, acı dolu bir mücadele haline gelir kahramanlarımızın hayatı. Ve Nazlı'yla Fırat'ın ölümsüz aşkı geriye kalan tek gerçektir...

 İSTANBUL SOKAKLARI 2.BÖLÜM FRAGMANI! İstanbul Sokakları yeni bölüm fragmanı ile izleyenleri duygulandıracak


Yorumları Göster
Yorumları Gizle