GeriKelebek İşi, kontrolü kadınlarda olan seks partileri düzenlemek
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İşi, kontrolü kadınlarda olan seks partileri düzenlemek

İşi, kontrolü kadınlarda olan seks partileri düzenlemek
refid:4599976 ilişkili resim dosyası

Hep duyarız: Sosyetede şifreyle girilebilen gizli partiler düzenleniyor, uyuşturucu kullanıyor, eş değiştirip seks yapıyorlar. Kimin organize ettiğini, şifreleri kimin uydurduğunu, kimlerin katıldığını bilmeyiz. Londra’da da bu tür partiler düzenleniyor. Öyle klişe, masonik ritüelleri yok. Bara gider gibi kot pantolonunu giyiyor, giriş ücretini ödüyor, sonra da sevişip gidiyorsun.

Yanlış anlamayın, parti kuralsız değil. Bir: Tipin güzel olmalı. İki: Sadece kadınlar sevgilisini getirebilir. Üç: 450 YTL’yi ödedikten sonra iletilen şifreyi unutmayın! Bu iş Londra’da gayet açık seçik yapılıyor. Böyle partileri düzenleyen ve son zamanlarda en çok konuşulan Killing Kittens (Kedicikleri Öldürmek) şirketinin organizatörü, 28 yaşındaki diplomat kızı Emma Sayle’le konuştuk.

Londra’daki zengin gençler bugünlerde hep sizden ve yaptıklarınızdan bahsediyor. Tam olarak ne yapıyorsunuz?

-
Ortağı olduğum Killing Kittens adlı şirket adına yüksek sosyete için seks partileri düzenliyorum.

Seks partileri organize etmeye nasıl başladınız?

- Üniversiteden mezun olduğumdan beri parti düzenliyordum. O sırada çalıştığım halkla ilişkiler şirketi, daha uç ve radikal partiler düzenlemeye karar verdi. Seks partileriydi bunlar. Bir süre bu işi yaptım, hoşuma gitmedi. Çünkü bu partilerin tek amacı erkekleri tatmin etmekti. Sonra kafama uyan partiler düzenlemek için Killing Kittens’la anlaştım.

Kafanıza uyan partiden kastınız nedir?

- Düzenlediğim seks partilerinde kontrol kadınların elinde. Biraz da bu fark yüzünden isim yaptı. Erkekler bir gece kulübüne gittiğinde çevresindeki bütün kadınlarla o gece yatma ihtimali olduğunu düşünür. Bu düşünce tahrik eder. Daha doğrusu erkekleri tahrik etmek için bir şey yapmanıza gerek yok. Kadınlar tam tersi. O yüzden partilerim kadınların mutluluğu üstüne kurulu. Onların istediği tipte erkekler gelebilir.

Sevgilisini alıp gelenler oluyor mu?

- Elbette ama bu başvuruyu sadece kadın yapabilir. Yani bir erkek sevgilimi alıp geliyorum diyemez. Kontrol kadınlarda derken biraz da bunu kastetmiştim. Hiçbir erkek sevgilisini sürükleyemez bu partilere.

Peki hiç kıskançlık krizi yaşandı mı partilerden birinde?

- Hayır, çünkü şaşırtıcı veya beklenmedik bir şey yaşanmıyor. Seks yapmaya geliyorsun. Sevgilinle sevişirken birileri seni izleyebilir ya da tanımadığın kişilerle grup seksi yapabilirsin, sevişen çiftlere katılabilirsin. Bu partinin niteliğini bilerek geliyorlar.

Herkes maskeli mi?


- Kapıdan girdiğinde herkesin yüzünü kısmen kapatan bir maske oluyor. Ama yaklaşık bir saat sonra çoğu davetli maskelerden kurtuluyor. Rahatlıyor.

Ortamı biraz tarif eder misiniz?

- Her tarafta mumların olduğu loş bir ortam hayal etmeyin. Bu bir klişe. Katılımcılar bara gider gibi giyiniyor. Kot ve şık bir bluz. Çok abartılı giyinirseniz komik duruma düşebilirsiniz. 22.00’de başlayıp genelde sabah 04.00’te sona erer. House tarzı müzik çalar. Mekanda çeşitli bölmelerle ayrılan yataklar vardır, illa yatak arayanlar için. Odalara girip sevişenleri izleyebilirsiniz.

Tema olmuyor mu?

- Çok seyrek. Geçtiğimiz aylarda bir Moulin Rouge partisi, bir de kıyafet balosu düzenledik.

GÜZEL OLAN GELSİN BU KONUDA ELİTİSTİM

Anais Nin’in ünlü erotik kitabı Venüs Deltası’nda bir kadın
yüksek sosyeteye özel böyle bir partiye katılır ve bir erkekle sevişir. Sonradan meydana çıkar ki bu adam yanlışlıkla gelmiştir ve aslında bir işçidir. Sizde böyle yanlışlıklar olabilir mi?

- Hayır, çünkü benim en önem verdiğim şey güvenlik. Davetlilere önce partinin yerini ve günü bildiren bir e-posta
/images/100/0x0/55eb50b7f018fbb8f8b95acf
atıyorum. O gün geldiğinde ise bir şifre. Kapıdan girerken o şifreyi söylemek zorundalar. Her partiye kaç kişi geleceğini de önceden biliyoruz. Fotoğraf istediğimiz için davetlilerin tiplerini de tabii.

Bir Killing Kittens partisine katılmak için internetten başvuru yapanların fotoğraf göndermelerinin nedeni bu mu?

- Bir başka neden daha var: Sadece güzel insanlar bu partilere katılabilir. Bu konuda son derece elitistim, saklamıyorum. Parası olan, güzel görünen herkes gelebilir.

Nedir bu partinin fiyatı?

- Adam başı, 75-150 sterlin (220-440 YTL) arasında. Orta sınıf biri parti için bu parayı gözden çıkaramıyor. Zaten bu partiler hayatta her şeyi elde etmiş ve bundan canı sıkılmış insanlar için. Bir heyecan istiyor ve o yüzden ayda bir partilerime geliyorlar. Müşterilerimin yüzde 50’si sürekli gelir.

Partileri nerede yapıyorsunuz?

- Değişiyor, davetli sayısına göre bazen bir barı kapatıyoruz, bazen de birkaç katlı bir ev buluyoruz. Covent Garden’da içinde jakuzi olan bir bar var, orası favorimiz.

İstanbul’da böyle bir şey yaparsam, ortamı bilen güvenilir birkaç adama ihtiyacım olur

Türkiye’de bu tip partilerin düzenlendiği söylenir hep ama hiçbir organizatör çıkıp, ben yapıyorum, demiyor. Siz kendinizi açıklamakta sakınca görmediniz mi hiç?

- Öncelikle Londra’da bu tür partiler çok acayip karşılanmıyor. İkinci olarak da bu benim işim, hobim değil. Bu işten para kazanıyorum ve saklayacak bir şeyim yok. Partilere de katılmıyorum, sadece düzenliyorum.

Babanız bir diplomat. Sizin böyle bir iş yapmanıza bozulmuyor mu?

- Hayır, çünkü çok üst düzey kişilere hizmet veriyorum. Bu işin şu anda saygın, sosyeteye yönelik görüldüğünü söyleyebilirim.

Ne kadar kazanıyorsunuz?

- Başka işlerim de var. Kesin bir rakam veremem ama Killing Kittens şirketinin çok iyi para kazandığını söyleyebilirim.

Sadece Londra’da mı parti düzenliyorsunuz, yoksa istek üzerine mesela İstanbul’a da gelir misiniz?

- New York’ta, St. Tropez’de ve Sydney’de düzenledim. Bu isteğe bağlı ama hiç tanımadığım bir şehirde böyle bir şey yapmak riskli. Yani İstanbul’da böyle bir şey yaparsam, ortamı çok iyi bilen güvenilir birkaç adama ihtiyacım olur. Tek başıma başaramam.

Erkek müşteriye büyük tabakta kadın servisi yaptılar

Emma Sayle’ın diğer bir işi de, insanlara fantezi satmak. Şirketi French Letter Days’e hayattaki en uç isteğinizi anlatıyorsunuz, onlar da sizin için onu gerçekleştiriyorlar. Bugüne kadar yapılanlardan bazıları şöyle:

Tenis maçında çıplak kızlar top topladı.

Bir müşteri, Everest’in tepesine çıkarıldı.

Bir müşteri için dört kadın çıplak olarak çamur güreşi yaptı.

Bir müşteri La Bastide d’Antoine’da ünlü bir şefle afrodizyak çikolata yaptı.

Bir grup kadın için botoks partisi düzenlendi.

Bir erkek müşteriye istediği kadın büyük bir tabak içinde sunuldu.

Bir çift için bir senaryo yazıldı. Kadın kaçırıldı, kocası onu kurtardı ve sonunda bir butik otelde delice seviştiler.

Bir kadın Londra’nın en iyi fotoğrafçısına çıplak poz verdi.

Bir çift kendi pornosunu çektirdi.

Bir kadın mastürbasyon yaptığında Tanrı bir kedi yavrusu öldürür

Şirketin ismi Killing Kittens, İngilizce’de son dönemde sık kullanılan bir deyimle ilgili. Bir kadın mastürbasyon yaptığında, Tanrı bir kedi yavrusu öldürür, denir. Bu ifadeye gönderme yapıyoruz ve dalga geçiyoruz.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle