GeriKelebek İlişkilerde olimpiyat şampiyonuyuz!(Kesin Bilgi!)
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlişkilerde olimpiyat şampiyonuyuz!(Kesin Bilgi!)

İlişkilerde olimpiyat şampiyonuyuz!(Kesin Bilgi!)
refid:21376520 ilişkili resim dosyası

Herkes 2020 olimpiyatlarını konuşuyor.


Herkes 2020 olimpiyatlarını konuşuyor.


Kimi bir kez daha olimpiyatları ülkemize getirememenin üzüntüsü içinde, kimiyse “Zaten alsaydık da baş edemezdik, henüz hazır değildik” avuntusunda. Son iki gün, iki geceyi olimpiyatlar hakkında konuşarak geçirdikten sonra aklıma geldi. Keşke ilişki olimpiyatları diye de bir organizasyon olsaydı. Yine bizi ev sahibi yapmazlardı belki ama ülkece altın madalyadan altın madalyaya koşardık, eminim!

Güreşçiler


Bilirsiniz, güreşte eğer bir sporcu rakibinin omuzlarını yere değdirebilirse oyun otomatikman biter. İşte ilişki güreşçilerinde de durum aynıdır. Hedef rakibin omuzlarını yere, yatağa, duvara, masaya değdirip skor kazanmaktır. Bu hedef uğruna yıllardır antrenman yapan Türk genci bu branşta altın madalyayı kimseye kaptırmaz!


Uzun Atlayanlar


Bir sıçrayışta evliliğe atlayanlardır. Aradaki basamakları uçarak geçen ve ışık hızında evlilik kararı alanlar olarak da bilinirler. Aşkı görücü usulü evliliklerde arayan bir kültürün torunları olarak bu konuda da kimse elimize su dökemez. Hala kızının flört etmesine izin vermeyen babalar, oğluna hamamda, düğünde, cenazede kız seçen anneler oldukça da altın madalya bizden başkasına gidemez.


Okçular


Hedefi tam 12’den vuranlardır. İsteyip de tavlayamadıkları olmamıştır. Herkesin istediğini onlar kapmıştır. Tipine baksan meymenet yoktur, huyuna baksan vukuatı çoktur. Ama yine de yanında kendinden on sınıf daha ileride biri vardır. Hiçbir şeyi olmadan, hiçbir şey bilmeden kendini en iyi satan Türk gencidir! Birinciliği en çok hak edendir!


100 metrecilerHızlı başlayıp hızlı bitirenlerdir. Sadece yatakta değil, ilişkide de hızlıdırlar. Bir gün içinde aşık olup aynı gece içinde soğurlar. Milli içeceği ayran olan bir ülkenin ayran gönüllüleri de millidir! İş değiştirmede de eş değiştirmede de şampiyonluğu kimseye kaptırmayacaktır…

İlişkilerde olimpiyat şampiyonuyuz(Kesin Bilgi)


Maraton koşanlar


Uzun soluklu ilişkilerden başkasını bilmeyenlerdir. Bunlar ilişkinin içine yanlışlıkla düşseler bile en az beş altı yıl geçmeden çıkmazlar. Arada yanlışlıkla evlenenleri de çoktur. Yapıştı mı bırakamayanlar kategorisinde azimleriyle altın madalyaya ulaşacaklardır…


Yükseklere atlayanlar


Gözü yükseklerde olanlardır. Genelde ünlü, zengin, sosyetik, manken ya da oyuncu avlarlar. Türkiye’de ünlü olmak Avrupa’da sarışın olmak gibi olduğundan ortalama bir Türk gencinin en az 15 dakika ünlü olmuş birini tavlama şansı da oldukça yüksektir. O yüzden de özgüveni tavandadır. Onlara göre madalya da en çok onların hakkıdır…


Bayraklı yarışanlar


Bunlar ilişkide oldukları kişiyi bir sonraki sevgilisine hazırlayanlardır. Her ne kadar yarışa onlar başlasalar da yarışı bitiren yüzüğü parmağa geçiren hep başkası olur. Bu da genelde “Daha çok gencim, bu ilk birlikte olduğum kız, biraz daha gezip tozayım” mantığında olan Türk erkeğinin ister istemez yüklendiği bir misyondur. Onlarla beraber olan kızlar, karşılarına bunlar gibi evlilikten korkmayan ve kendileriyle evlenmek isteyen biri çıktığı anda nikah masasına oturur. Bu branşın kadın kategorisinde ise evlenecek değil eğlenilecek kız olarak adlandırılan tecrübeli atletlerimiz mevcuttur. Bu konuda da altın madalya yurdumuzun olacaktır, mecbur.


Engel tanımayanlar

İlişkilerde olimpiyat şampiyonuyuz(Kesin Bilgi)


Tüm engellere rağmen yarışı tamamlayanlardır. Birlikte olduğu kişinin sorunlarını kendi sorunları gibi benimseyip onları beraber aşan ve hep sonunda mutlu sonu yakalayanlardır. Anadolu delikanlısı ve harbi kızlarının genlerinde zora rastlayınca kaçmak bulunmadığından her türlü engele dayanaklıdırlar. Bu da onları engelli her yarışta finişe en hızlı ulaşacak atletler yapar.


Artistiker


Dünyanın en estetik görünüşüne sahip olsalar da insanda almak yerine sadece bakma isteği uyandıranlardır. Kağıt üzerinde kusursuz görünseler de hep evde kalanlardır… Türkiye’de bir hayli rastladığımız bu arkadaşlar, her şeyi mükemmel yapıp ilişkilerde başarısız olmayı da hep başarırlar.


Dopingliler


Türkiye’de doping zor karşılaşılan bir olgu olsun çok isterdik ama değil. İlişkide de dopingliler bizde önde gider. Dopingli denince insanın akla ilk viagralılar geliyor olsa da burada kast edilen dopingliler babasının parasıyla, abrasıyla, statüsüyle şişirilmiş, ilk bakışta güçlü ve başarılı görünen ama elinden babasının mirasını alınca geriye cılız ve başarısız kalanlardır. Doping konusunda da liderliği kimseye kaptırmayacağımızın kanıtıdır.
Gördüğünüz gibi örnekleri çoğaltmak mümkün. Ama uzun lafın kısası 2020’de olimpiyatları İstanbul’a getirememiş olsak da aslında hepimiz içimizde bir olimpiyat şampiyonuyuz!Yorumları Göster
Yorumları Gizle