GeriKelebek İlişki Durumu Karışık 28. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında! - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlişki Durumu Karışık 28. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında! - izle

İlişki Durumu Karışık 28. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayında! - izle

Show Tv'nin sevilen dizisi İlişki Durumu Karışık 28. yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Başrollerini Seren Şirince ve Berk Oktay'ın paylaştıkları romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 28. yeni bölüm 1. fragmanı ve 2. fragmanı yayınlandı. İşte; Dizinin yeni bölüm fragmanları ve tüyolar...

Başrollerini Seren Şirince ile Berk Oktay'ın paylaştıkları romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 27. bölümünde Ayşegül'ün hafızası geri gelmiş ve tüm öfkesini Can'a göstermişti. İzleyenleri merak içerisinde bırakan bir sahne ile sonlanan dizinin son bölümünden sonra yeni bölümde neler olacağı merak ediliyor. Peki; İlişki Durumu Karışık 27. son bölümünde neler oldu?, İlişki Durumu Karışık 28. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

İlişki Durumu : Karışık 28. Bölüm 1. Fragmanı

Ayşegül, Can'a duygularını açıklıyor

Hafızası yerine gelen Ayşegül, Can’a karşı büyük bir öfke beslemektedir. Can’ı bir daha asla yakınında görmek istemez. Ancak Can’ın ne Ayşegül’den ne de İso’dan uzak durmak gibi bir niyeti vardır! Ayşegül’ün iş yemeğine Murat damgasını vurur. Murat’ın attığı bir adım Ayşegül’le arasında soğuk rüzgarlar estirir. Murat, Ayşegül’ün kırılan kalbini Can’ın engellemelerine rağmen onarabilecek midir? Elif, Can’ın giderek kendisinden uzaklaştığının farkındadır. Mediha bu duruma el atar. Bu sırada Mediha’nın kendisine ilgisi olduğu fikrinden gram sapmayan Naci ise Mediha ve İsmail’i restorana yemeğe davet eder. Restoranda yaşanacaklar Mediha’nın ayağına bir bir dolanır! Ayşegül’ün hala kendisini sevdiğine emin olan Can, Ayşegül’le buluşmayı kafasına koyar.

İlişki Durumu : Karışık 28. Bölüm 2. Fragmanı

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 27. BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin 23 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan 27. bölümünde Elif'in Can'a yazdığı mektup Can'ın eline geçmiştir. Her şey tam ortaya çıkacak derken Mediha bayılma numarası yaparak, Can'ın mektubu okumasını engeller. Elif'de bu sırada eve geri dönmüştür ve Mediha'nın bayılma numarasını fırsat bilerek mektubu hemen yok eder.

Can, Elif'in yanında olsa da aslında kalbi Ayşegül'ün yanındadır. İsmail dedeyle konuşan Can, Ayşegül'e hafızasının geri gelmesi için olayları anlatır. Hafızası geri gelen Ayşegül, içindeki tüm öfkeyi Can'a kusar.

İsmail ise Naci ve Mediha arasında birşeyler olduğunu sanmaktadır. Naci'yi daha yakından tanımak ve arasını daha iyi etmek için yemeğe davet eder. Bu sırada ilişkilerine onay verdiğini kendi ağzıyla Mediha ve Naci'ye sötlemiştir. Mediha, Naci ile aralarında birşey olmadığını söylese de İsmail'i bir türlü inandıramamıştır.

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor. İlişki Durumu Karışık 28. yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

İlişki Durumu : Karışık 27. Bölüm

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle