GeriKelebek İlişki Durumu Karışık 27. bölümde Ayşegül'ün hafızası geri geldi - izle
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İlişki Durumu Karışık 27. bölümde Ayşegül'ün hafızası geri geldi - izle

İlişki Durumu Karışık 27. bölümde Ayşegül'ün hafızası geri geldi - izle

Başrollerini Berk Oktay ile Seren Şirince'nin paylaştıkları televizyon ekranlarının sevilen en iyi romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 27. bölüm yine heyecan dolu sahnelerle ekrana geldi. Ayşegül'ün hafızasının geri geldiği son bölümde neler oldu? İlişki Durumu Karışık 27. bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

Dün akşam yayınlanan 27. bölümüyle yine en çok izlenen diziler arasında olmayı başaran İlişki Durumu Karışık dizisinde Ayşegül'ün hafızası geri geldi. Sağlığına kavuşan Ayşegül bu bölümde ne yaptı? İşte İlişki Durumu Karışık 27. son bölüm özeti...

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 27. BÖLÜM FRAGMANI

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 27. BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin 23 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanan 27. bölümünde Elif'in Can'a yazdığı mektup Can'ın eline geçmiştir. Her şey tam ortaya çıkacak derken Mediha bayılma numarası yaparak, Can'ın mektubu okumasını engeller. Elif'de bu sırada eve geri dönmüştür ve Mediha'nın bayılma numarasını fırsat bilerek mektubu hemen yok eder.

Can, Elif'in yanında olsa da aslında kalbi Ayşegül'ün yanındadır. İsmail dedeyle konuşan Can, Ayşegül'e hafızasının geri gelmesi için olayları anlatır. Hafızası geri gelen Ayşegül, içindeki tüm öfkeyi Can'a kusar.

İsmail ise Naci ve Mediha arasında birşeyler olduğunu sanmaktadır. Naci'yi daha yakından tanımak ve arasını daha iyi etmek için yemeğe davet eder. Bu sırada ilişkilerine onay verdiğini kendi ağzıyla Mediha ve Naci'ye sötlemiştir. Mediha, Naci ile aralarında birşey olmadığını söylese de İsmail'i bir türlü inandıramamıştır.

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gittiği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmuyor. İlişki Durumu Karışık 28. yeni bölümü 30 Ocak Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

İlişki Durumu Karışık 27. bölümde Ayşegülün hafızası geri geldi - izle

İlişki Durumu Karışık 26. Bölümde Neler Oldu?

Ayşegül’ün Murat’ın evlenme teklifini kabul ettiğine şahit olan Can tam bir yıkıma uğradı. Artık Ayşegül tamamen elleri arasından kayıp gitmiştir. Perihan yurtdışına gitmeden önce Elif’in doktor kontrolünde bulunmak ister. Mediha’nın kontrolü dışında gelişen bu olay Naci ve Mediha arasında tartışmaya sebep olurken İso’nun aşıları için hastaneye gelen Ayşegül ikilinin dibinde biter! İkilinin gizli konuşması Ayşegül tarafından duyulmuştur? Mediha, Ayşegül’ün ne duyduğunu öğrenebilmek için kızı bir an yalnız bırakmazken, Ayşegül’ün yanına kimseyi yaklaştırmamaya adeta ant içmiştir!

İlişki Durumu : Karışık 26. Bölüm Fragmanı

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle