GeriKelebek İleriiii, Mars!
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İleriiii, Mars!

İleriiii, Mars!
refid:21633659-spot ilişkili resim dosyası

İkizler’e yeni bir iş, Aslan’a yeni bir eş... Aksiyon ve enerji gezegeni Mars’ın salvoları herkesin hayatına yenilikler getiriyor

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)  
Mars yanınızda olacak
Yarından itibaren altı hafta boyunca basılı medya, radyo ya da uluslararası bir alanda risk yaşayacaksınız. Büyük ihtimalle dünya çapında geniş kitlelere ulaşacak projenizde Mars yanınıza olacak. Tüm güveninizle inandığınız yolda ilerleyin. Bu haftanız çok üretken geçecek.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Para kazanma yılınız
Bu hafta Mars sayesinde parasal konularda güçlü şeyler olacak. Ancak 16 Kasım’a kadar bazı beklenmeyen harcamalar karşınıza çıkabilir. Yine de bu yıl para kazanma konusundaki şansınız çok yüksek. Yeni imkânlar arayın, çünkü bulacağınız kesin!

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)
Yeni bir iş imkanı
Mars, iş ya da kişisel ilişkilerinizde dolandığından 16 Kasım’a kadar sizin bu toplulukta önemli bir güven kazanmanızı ve geleceğe dair olumlu adımlar atmanızı sağlayacak. Çarşamba günü, Satürn ve Neptün’deki hizalanma, bir iş imkânını fark etmenizi sağlayacak.

YENGEÇ (22 Haziran-22 Temmuz)
Az  zamanda çok iş
Bitirmeniz gereken kağıt işleri çok olmasına rağmen, patronunuz hâlâ önünüze yenilerini getiriyorsa merak etmeyin, oyunun bir adım ilerisinde olacaksınız. Mars, 16 Kasım’a kadar iş hayatınızda gezineceğinden, az zamanda çok iş başarmanızı sağlayacak.

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)
Sunuma hazır mısınız?
Bu hafta çok aktif ve rekabetçi hissedip yeni bir spora başlayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız, kendinizi yeni bir aşk bulmaya hazır hissedeceksiniz. Çarşamba günü, bir konuşma ya da sunum yapmanız istenebilir. Dinleyici sizi çok destekleyecek, gergin olmanıza hiç gerek yok!

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)
Evde parti zamanı
Bu aralar bir müteahhitle anlaşabilir ya da evinizi yeniden yaptırabilir, evde parti düzenleyebilirsiniz. Hangisini yaparsanız yapın, Mars’ın etkisiyle 16 Kasım’a kadar evin çevresinde çok fazla ses olacak. Haftanın ilk günlerinde dolgun maaşlı bir terfi sizi bekliyor olabilir.

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)
Facebook’unuzu yenileyin
Mars, Yay’da olduğundan 16 Kasım’a kadar hislerinizi daha rahat anlayabilecek ve bunu fikirlerinize yansıtabileceksiniz. Eğer bir grup içinde fikirlerinizi rahatlıkla anlatamıyorsanız, bu hafta bunu başaracaksınız.  Sosyal medya sayfanızı değiştirmeyi düşündünüz mü?

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)
İlişkinizde bir üst seviye
Beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz. Mars 16 Kasım’a kadar kazanç bölgenizde olacak. Harcamalarınızı artıracak ama aynı zamanda daha fazla para kazanmak için de motivasyon sağlayacak. Eğer biriyle birlikteyseniz, ilişkinizin seviyesi bir adım daha ileri gidecek.

YAY (22 Kasım-21 Aralık)
Başarı için her şey hazır
Yay burcunda olan Mars sayesinde 16 Kasım’a kadar enerji ve cesaretiniz tavan yapacak. Bu süreçte hayati bir proje ya da kişisel bir gayrete girebilirsiniz. Hafta başında partneriniz size bazı konularda büyük destek olacak. Başarınız için gereken her şey hazır.

OĞLAK (22 Aralık-19 Ocak)
Planlarınızı Aralık’a erteleyin
Aksiyon ve enerji gezegeni Mars, şu sıralar sizin için pek de görünür değil. Gelecek altı hafta boyunca kendinizi sadece önemli stratejileri hazırlamaya yoğunlaştırın. En büyük planlarınızı aralık ayında uygulamak için hazırlanın. Aralıktan önce harekete geçmeyin.

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)
Medyadan teklif var
Şu sıralar takım işinde yeterince sabırlı olamayabilirsiniz. Herkes sizin kadar çabuk ve iddialı olamayacağından toleranslı davranmaya çalışın. Pazartesi günü Güneş ve Jüpiter birlikte çalışacağından sizin için harika geçecek. Basılı yayınlardan ya da radyodan teklif alabilirsiniz.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
Kariyer için uygun zaman
Bu hafta profesyonel anlamda bir kazanç olacak. Mars, iki yılda bir uğradığı ‘ün’ alanında. 16 Kasım’a kadar kendi alanınızda öncü olma şansınız yüksek. Bu yüzden önceden verilmiş sözleri tekrar inceleyin. Eğer yeni bir ev ya da  mobilya almayı düşünüyorsanız, pazartesi sizin gününüz!

 

 

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle