GeriKelebek İki kitap yazdım boyun fıtığı oldum
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İki kitap yazdım boyun fıtığı oldum

İki kitap yazdım boyun fıtığı oldum
refid:19769456 ilişkili resim dosyası

‘Yaprak Dökümü’nün Ceyda’sı Başak Sayan, Fox TV’de yayınlanan ‘Araf Zamanı’nda Gülşen karakteriyle geliyor ekrana. Sayan’la önce yeni dizisini, sonra da sinema filmini çekeceği ikinci kitabı ‘Bağlanma Korkusu’yla aşkı konuştuk.

‘Araf Zamanı’ ekrana gelmeye başladı. Başak Sayan da uzun bir aranın ardından yeniden hayranlarıyla buluşmaya başladı.
Evet, çok mutluyum. En son ‘Yaprak Dökümü’nün Ceyda’sı olarak ekrandaydım. Yeniden setlere dönmek çok güzel. ‘Araf Zamanı’nda Gülşen rolündeyim.

Nasıl bir dizi bu, bize bilgi verebilir misin?
‘Araf Zamanı’, polisiye ve dramı içinde barındıran bir dizi. Her bölümde farklı bir heyecan sunacak izleyenlere. Bu dizi adrenalini yükseltecek bir dizi. Aksiyon sahneleri oldukça bol.

Başak Sayan bize canlandırdığı karakter olan Gülşen’i anlatabilir mi?
Eski bir şarkıcıdır Gülşen. Pavyonlardan çıkıp gelmiş, daha sonra güçlü bir adamla evlilik yapmıştır. Oysa kimsenin bilmediği başka bir hayatı vardır onun, başka bir yüzü.

Eşini kim oynuyordu?
Burak Sergen eşimi oynuyor. Ekip içinde iyi bir sinerji oluşturduk.

İki kitap yazdım boyun fıtığı oldum


Aksiyon sahnelerinin bol olduğunu söylüyorsun ama boynunla ilgili sorunlar yaşadığını da biliyoruz. Bu sakatlık, aksiyon sahnelerinin çekimleri sırasında mı oldu?
Yok, boynumla ilgili olumsuzluk dizi çekimlerinde olmadı. Biliyorsunuz ‘Aşk ve Baştan Çıkarma Üzerine’ adlı kitabımın ardından ‘Bağlanma Korkusu’ adlı romanı yazmıştım. Bu kitapları yazarken boyun fıtığı oldum. İnanılmaz boyun ağrıları yaşadım, tedavim sürüyor.

Boynundaki ağrılarla çekimlerde zorlanıyor musun?
İnanın daha önce olduğum yerden kımıldayamıyordum. İki hafta gece-gündüz sırt üstü yattım. Şimdi kendimi iyi hissediyorum çok şükür. Bir yandan dizi çekimlerini sürdürüyorum, diğer yandan da doktorumun itirazına rağmen yeni romanımı yazmaya devam ediyorum.

Yazarken boyun fıtığı oldun ama yine de yazmaya devam ediyorsun, öyle mi?
Açıkçası yazmadan duramıyorum. Ancak eskisi gibi yoğun tempoda değil tabii. Daha yavaş ve dinlene dinlene yazıyorum. Bu arada ‘Bağlanma Korkusu’ adlı son romanımı sinemaya aktarmak için kolları sıvadık. Hedefimiz yaz aylarında çekimlere başlamak. Henüz oyuncuların seçimi aşamasına gelemedik. 
Röportaj: Yüksel ŞENGÜL

RÖPORTAJIN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİNDE


Yorumları Göster
Yorumları Gizle