GeriKelebek İhanet nerede
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İhanet nerede

İhanet nerede
refid:13556053 ilişkili resim dosyası

Star TV’de “ıhanet” dönemi başlıyor! Başrolleri Burak Özçivit, Merve Sevi ve Enise Ütük’ün paylaştığı “İhanet” ilk bölümüyle bu akşam ekranda olacak. Bir suikastte ablasını kaybeden polisin intikam mücadelesini herkes soluklarını tutarak izleyecek. Dizinin ayrıntılarını oyuncularından öğrendik.

* Yeni dizi hayırlı olsun... Öncelikle bize biraz konusundan söz eder misiniz?    

- Burak Özçivit: Türkiye’nin en büyük holdinglerinden birinde bir suikast yaşanıyor. Ve bu suikast sonucu ablası öldürülen genç bir polis, onun intikamını almak için amansız bir mücadeleye giriyor. Hem konu hem de dizi ekibimiz çok sağlam.

* Konu itibariyle Sabancı suikastı ile benzerlik gösteriyor...   

- Merve Sevi: Türkiye’de birçok holding suikastı oldu. O nedenle hikayemizi bu kötü olayla bağdaştırmamak gerektiğini düşünüyorum.
- Burak Özçivit: Kimsenin acısını deşmek gibi bir niyetimiz yok. Suikast sahnesi ile olaydaki kişi sayısı benzerlik gösteriyor ama hepsi bu kadar. Bu olay sadece bir çıkış noktası dizide... Çünkü konunun devamı çok farklı gelişiyor.

* Biraz da rollerinizi konuşalım...  

- B.Ö: Ben, Emir’i canlandırıyorum. Emir, polis kolejinde okuyor. Mezun olmak üzereyken 10 gün izin veriyorlar. Bu süre içinde Türkiye’nin büyük bir şirketinde çalışan ablası ile holding sahibi öldürülüyor. Emir olayları kurcaladıkça batağa saplanıyor. Bu arada engelli bir kardeşi var, ona yardım ederken Canan ile tanışıyor.

- M.S: Dizide Canan’ı oynuyorum. Öldürülen holding sahibinin kızı. Yurtdışında yaşıyor ve babasının ölümü üzerine İstanbul’a geliyor. ıkinci bölümden sonra diziye dahil olacağım.

- Enise Ütük: Ben de Hazal’ım, yani Emir’in sevgilisi... Hazar, iyi huylu bir kız... Ailesi Adana’da yaşıyor, kendisi İstanbul’da üniversite öğrencisi. Emir ile ilişkisi başladıktan sonra, ablasının çalıştığı holdingde işe giriyor.

* Rolleriniz özel bir çalışma gerektirdi mi?

- B.Ö: Aksiyon çektiğimiz için dövüş eğitimi almam gerekiyordu. Bir de ben silah kullanma eğitimi aldım.

BİZİ  EN ÇOK ZORLAYAN ÖPÜŞME SAHNESİYDİ

* Sizi zorlayan sahneler oldu mu?


- B.Ö: Kendi adıma konuşayım, aksiyon sahneleri bazen zorlayıcı olabiliyor.

- M.S: Beni zorlayan bir sahne ile karşılaşmadım.

- B.Ö: Enise için en zorlayıcı sahne, teaser’daki öpüşme sahnemiz oldu. Haliyle bir kadın olarak zorlandı.

- E.Ü: Burak’la “Zoraki Koca”dan tanışıyoruz, iyi arkadaşız. O sahnede çok zorlandım ama karşımdaki kişi Burak olduğu için biraz olsun rahatladım.

* Nasıl buldunuz senaryoyu?

- B.Ö: Kesinlikle merak uyandırıcı. Bu projeye dahil olmak için çok uğraştım. - M.S: Ben senaryoyu okurken bile çok heyecanlanıyorum. İlk kez Mustafa şevki Doğan ile çalışacağım ve çok mutluyum. Hepimizle arkadaş gibi.

* Sette nasılsınız?

- M.S: Bende dalak yoktur. Burak’ın yanında hep gülüyorum, o hiç gülmüyor!

- B.Ö: Ben soğuğumdur.

* “Baba Ocağı” aniden bitti. Tepki aldınız mı bu yüzden?

- B.Ö: Yapımcı ile kanalın anlaşması söz konusuydu ve diziye son yazılmadı. Bu bizim suçumuz değil. Ama tepki aldık tabii... Hatta bu diziyi de izlemeyeceğini söyleyen bir grup bile var.

* Star TV sanki sizin eviniz gibi oldu... Hep bu kanalın dizilerindesiniz...

- B.Ö: Bunu istikrar olarak yorumluyorum. Tamamen kısmet işi...

- M.S: Bize uğurlu geliyor.

İNTERNET BİZDEN GEÇMİŞ

 Gelen ilginç tepkileri sorsam...

- M.S: İnsanlarla konuşabileyim diye “İhanet”in resmi web sitesinin forumlarına üye oldum. “Sen Merve Sevi değilsin, bizi kandırıyorsun” gibi yorumlar geldi. Hesabımı kapattım.

- B.Ö: Bize inanmadıkları için sanal alemde aktif olmayı bıraktım. Benim 80 tane Facebook sayfam var! Aslında hiç yok. ınternet bizden geçmiş.

- E.Ü: Facebook’ta varım, hayranlarım var. Onlarla her şeyi paylaşırım.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle