GeriKelebek Iglesias eziyeti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  4
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Iglesias eziyeti

Iglesias eziyeti
refid:6893021 ilişkili resim dosyası

İlerleyen yaşına rağmen hâlâ çapkın olarak anılan Latin müziğinin efsane ismi Julio Iglesias'ın, İstanbul Arena’daki konseri, trafiği alt üst etti.

Birçok Julio Iglesias, hayranı konserin başlama saatine yetişemedi. Yaşanan organizasyon eksikliği nedeniyle Julio Iglesias sahnedeyken birçok seyirci yerlerini bulmaya çalışıyordu. Erken gelen Iglesias, hayranları ise önlerinden geçen seyirci ve güvenlikle tartıştı.

Dünyanın hemen hemen her ülkesinde albümü çıkan, altı dilde şarkı söyleyen, 250 milyon albüm satışıyla Guinnes Rekorlar Kitabı'na giren, 2600 Platin ve Altın Plak ile birçok Grammy ödülü kazanan Latin Müziği'nin yaşayan efsanesi Julio Iglesias, konserde, dillerden düşmeyen "Nathalie", "Amor", "Je N’ai Pas Change" ve "Manuela" gibi şarkılarını da seslendirdi. İki saat sahnede kalan Iglesias, hayranlarına unutulmaz bir konser verdi. Konserin ortasında birçok seyirci havanın soğumasıyla erken ayrılmak zorunda kaldı. Yaklaşık 4 bin kişinin izlediği konserin biletleri 50 -350 YTL arasında satıldı. Konser sonrası Iglesias, için after parti verildi. Partiye katılan Iglesias, görüntülemek isteyen basın mensuplarını korumalar engel oldu. Partiden sonra özürlü bir hayranıyla selamlaştı.

Iglesias eziyeti
Kaprissiz çıktı
Julio Iglesias, konser vermek için geldiği İstanbul’da bir çok ünlü sanatçı gibi istekte bulundu. Konser öncesi hiç bir şey yemeyen Iglesias, sabah kahvaltısı yerine bir tane neskafe, konserin başlamasına dakikalar kala ise iki adet muz istemiş. Her konserinden sonra ise Iglesias, Akdeniz mutfağından ve deniz ürünleri den oluşan bir akşam yemeği isteğinde bulunmuş.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle