GeriKelebek Hong-Kong'lu yönetmen Türk dizisinde
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hong-Kong'lu yönetmen Türk dizisinde

Hong-Kong'lu yönetmen Türk dizisinde

Hong-Kong'lu aksiyon yönetmeni Tony Leung, 25 Temmuz'da Star Tv ekranlarında yayına girecek olan “Çok Özel tim” dizisi ile anlaştı.

Hong-Konglu yönetmen Türk dizisinde
Tony Leung

Özel ekip ve dekorlar kuruldu
Çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan dizi projesi için aksiyon ekibi ile Türkiye’ye gelen ünlü yönetmen için 10 kişilik özel bir aksiyon ekibi kuruldu, dizi çekimleri için özel aksiyon malzemeleri getirtildi ve özel dekorlar yapıldı.  Aksiyon sinema filmleri tüm dünyada gösterilmiş olan Hong-Kong'lu tanınmış başarılı aksiyon yönetmeni, Bruce Lee ve Jackie Chan filmlerinde yönetmenlik ve dövüş koreografı olarak görev yapmış olan Tony Leung tarafından çekilecek olan bu dizide çok özel polis ekibi, teknolojik olanaklarla donatılmış özel ve gizli bir POLİS MERKEZİ ve özel polis devriyeleri yer alacak.

Yeni bir Tür... Yeni Bir Soluk...
Türkiye’de aksiyon dizisi yok diyenlere komedinin tadını unutturmadan, gerçekliğin dozunu kaçırmadan aksiyon ekibi ve showlarıyla birlikte görsel bir şölen hazırlayan “ÇOK ÖZEL TİM” isimli dizi 25 Temmuz Çarşamba gününden itibaren Star Tv ekranlarında yerini alıyor.

Künye:
Proje: İstanbul MassMedia
Senaryo: Hakan Haksun
Aksiyon Yönetmeni: Tony Leung
Drama Yönetmeni: Şahin Alparslan
Müzik: İskender Paydaş
Yapımcılar: Şahin Alparslan, Cengiz Keten
Tür: Aksiyon Komedi
Oyuncular: Ali Atıf Bir, Atilla Arcan, Neriman Uğur, Numan Acar, Yeliz Yeşilmen, Sezai Altekin, Şebnem Sürücü, Hakan Bilgin, Ferhat Yılmaz, Okan Selvi, Mikail Kocak, Aslı Aybars, Gül Arcan,Yakup Yavru, Ayhan Yıkgeç,

Konusu:
İstanbul’da suç had safhaya ulaşmıştır. İçişleri Bakanı Polis okulundaki performanslarından memnun kaldığı gönüllü halk polislerinden oluşan bir “ÇOK ÖZEL TİM” kurmaya karar verir. Ç.Ö.T. için akıl almaz teknolojik malzemelerle ve silahlarla donatılmış bir Gizli Üs inşa edilir. Bu Çok Gizli ÜS’ün araç parklarında ise hız için tasarlanmış araçlar, askeri Hummer tarzı devriye otoları, helikopterler ve daha birçok özel tasarım araçlar da yer almaktadır. Çok Özel Tim ekibi, özel olarak Hong-Kong’dan getirilmiş dövüş ustaları tarafından eğitimden geçirilir. Ve polis teşkilatının bile haberdar olmadığı kısaca kod adı Ç.Ö.T (Çok Özel Tim) olan bu birim suçla mücadale için artık görev başındadır. Ç.Ö.T. her bölüm birbirinden farklı hikayeleri, özel dövüş yetenekleri, ilginç haberalma imkanları, akıl almaz merkezleri ve çılgın arabalarıyla ile suçluların korkulu rüyası haline gelecek ve seyircisine heyecan dolu dakikalar sunacak...


Yorumları Göster
Yorumları Gizle