GeriKelebek Holografik beyinler geliyor!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Holografik beyinler geliyor!

Holografik beyinler geliyor!
refid:13091125 ilişkili resim dosyası

Her şey Ayşe Arman'a gelen bir e-posta ile başladı. Sevda Sipahioğlu Bakankuş, Arman'a yolladığı mektupta, 12 yaşından küçük kızının ilginç yetilere sahip olduğunu; yerin altını görebildiğini, beyninde klasörler açabildiğini, kayıt yapabildiğini ve dahasını yazdı. Arman da bunu köşesine hayretler içinde, 'Sizce gerçek olabilir mi' başlığıyla aktardı. İşte o yazı:

Sizce gerçek olabilir mi?

BU mail’i, kendi çalışmalarımla ilgili bilgi vermek için yazıyorum. Çok çok ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Hatta eminim.

Biz yepyeni bir teknik üzerinde çalışıyoruz. Bu tekniğin adı, ‘holografik beyin teknikleri’. Kızlarımla çalıştık, şu anda 12 yaşındaki küçük kızım, kapalı gözlerle görüyor. Yerin altını, suyun altını görebiliyor. Beyninde klasörler açıyor, kayıt yapıyor, geri çağırabiliyor. Resimden kişilerin yaşayıp yaşamadığını söyleyebiliyor. Beynine navigasyon kurup, yön tespiti yapabiliyor. Renkleri kapalı gözlerle görüyor. Hatta, karşısındaki bazı kişilerin hastalıklarını bilebiliyor. Evrende, gizli hiçbir şey yok. Konuştuğumuz her şey, geçmişte yaşanan her şey, konuşulan her şey, kayıt altında. Bizler de belli enerji normlarına gelerek bu bilgileri okuyabiliriz. Tüm bu deneyimleri sizinle paylaşmak isterim, kızımla da tanıştırmak isterim.
Sevda Sipahioğlu Bakankuş

* Bu mail’i okuyunca ne mi yaptım? Tabii ki hemen Sevda Hanım’ı aradım, “Ne zaman buluşuyoruz?” dedim. “Ne zaman isterseniz!” dedi. Siz bu satırları okurken, biz onunla ve kızı Zeren’le buluşuyor olacağız. Rusya’da 160 tane bu teknikleri öğreten okul varmış, bu bir tür kişisel gelişim programıymış. Ben “dan” diye “Pek inandırıcı gelmedi okuduklarım, uydurmasyon duruyor” dedim. “Yarını bekleyin o zaman” dedi. Ve ekledi: “Nasuh Mahruki’ye bizi sorabilirsiniz, AKUT’a da eğitim verdik.” Ben tabii yemedim içmedim, Nasuh’u aradım ama Filipinler’demiymiş neymiş, bulamadım. Yarın olanları size hemen aktarırım. Yanıma yaşayan, yaşamayan bir sürü insanın fotoğrafını almamı istedi. Ben de alacağım... Dur bakalım...

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle